Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2019 – najnowszy spot promocyjny (wideo)

8 września na murawie stadionu miejskiego Legii Warszawa po raz trzeci spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wideo spot i wyjątkowe zdjęcia są już dostępne.

Jak co roku, w spotkaniu po obu stronach zagrają największe gwiazdy polskiego showbiznesu, znani dziennikarze oraz zawodowi piłkarze. W tym roku na murawę wybiegną m.in. Tomasz Karolak, Alan Andersz, Antoni Królikowski, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Michał Meyer, Maciej Stuhr, Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

Drużynę TVN do boju poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz, a na czele składu WOŚP stanie Jurek Owsiak.

 

 

Wielki Mecz odbywa się w niedzielę, 8 września o godz. 17:00, ale już od południa na błoniach stadionu warszawskiej Legii na fanów czekać będzie wiele atrakcji. Bilety na to wydarzenie można kupić w serwisie ebilet.pl.

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN „nie jesteś sam”. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *