Allview przedstawia smartwatche Hybrydid S i T, które doskonale integrują połączenie klasyki i nowoczesności

Dzięki najnowocześniejszemu projektowi i najnowszym technologiom, dzięki Hybrid Style i Hybrid Trendy, użytkownik zawsze będzie połączniem do tego, co jest dla interesujące. Ponadto smartwatche mają specjalne motywy zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego kontekstu. Hybrid to smartwatch, który idealnie pasuje do dłoni użytkownika, w biurze, na siłowni lub na stylowej imprezie.

 

„Wierzę, że Hybrid S & T to idealne połączenie klasyki i technologii. Posiada wskazówki,  stalową obudowę, wodoszczelność do 3 ATM i jako klasyczny zegarek działa  do 30 dni na pełnej baterii . Z drugiej strony to smartwatch z możliwoscią działania na pełnej baterii do 5 dni, ekranem dotykowym, pulsometrem i idealnie okrągłym wyświetlaczem, na którym można zobaczyć powiadomienia ze wszystkich aplikacji, a także obsługiwać z poziomu urządzenia  niektóre z nich „,-  stwierdził Lucian Peticila, General Manager Allview.

Przydatny  zawsze i wszędzie

Aby ułatwić interakcję z powiadomieniami na wyświetlaczu, Hybrid S / T używa menu SWIPE sterowanego od połowy ekranu, a podczas czytania powiadomień, wskazówki znikają automatycznie.

Dzięki wymiennym motywom i możliwości tworzenia nowych, przez użytkownika dodając zdjęcie z galerii, smartwatchy S / T są zawsze miłym zaskoczeniem.

Hybrid S i T są teraz dostępne w przedsprzedaży, za 749 PLN, z pełną gamą wymiennych opasek dostosowanych do wybranego stylu użytkownika, a także inteligentny głośnik V-Bass jako prezent dla zamówień złożonych do dnia 17.12.2018 . Więcej informacji tutaj: https://www.allview.pl/produkty/smart-devices/smartwatche/hybrid-s.html i https://www.allview.pl/produkty/smart-devices/smartwatche/hybrid-t.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *