Allview ujawnia nowe dotyczące szczegóły serii X6

Po uczestnictwie w MWC 2019, gdzie zaprezentowano przyszły flagowy model X6 Xtreme, Allview prezentuje  dodatkowe szczegóły dotyczące nadchodzącej serii X6. Według rumuńskiego producenta będzie on zawierał trzy smartfony, specjalnie zaprojektowane do najbardziej wszechstronnych zastosowań, z funkcjami i cenami, które konkurują z najlepiej ocenianymi urządzeniami dostępnymi na rynku w tej chwili.

 

„Zbliżamy się do ukończenia ostatnich zmian w nowej serii X6, która obejmie trzy urządzenia zaprojektowane z myślą o różnych wymaganiach użytkowników, a także najnowsze technologie i trendy w branży. Model X6 Xtreme zaskakuje przednią kamerą która nie jest zintegrowana z wyświetlaczem, i jest umieszczona poza nim. Model X6 Vision z wbudowanym projektorem rozwija funkcjonalność aby wspierać użytkowników, którzy łączą urzywanie smartfona zarówno w  życiu zawodowym jak i w czasie wolnym, bez względu na to gdzie się znajdują. Android ™ 9.0, Pie pomaga jeszcze bardziej zwiększyć wydajność zużycia energii, ale także do stabilniejszego działania urządzeń. ”, Stwierdził Lucian Peticila, dyrektor generalny Allview.

X6 Xtreme, który był  już zaprezentowany w Barcelonie, będzie zawierał pełnoekranowy ekran, podwójny aparat fotograficzny 16fp AF f/1.8 + 5MP FF, oraz będzie obsługiwany przez najnowocześniejszy procesor, MediaTek Helio P70, wspierany przez 4 GB pamięci RAM.

X6 Vision otrzyma ulepszenie pamięci w porównaniu do poprzedniego X4 Vision, do 6GB RAM, z wyświetlaczem 5,99″ 18:9 FHD+ i procesorem Octa Core Helio P23. Wbudowany projektor laserowy MEMS zamieni smartfon w idealne urządzenie dla biznesu i rozrywki, z projekcją do 5 metrów po przekątnej.

Jednocześnie X6 Mini, najbardziej przystępne cenowo urządzenie z serii smartfonów budżetowych , zintegruje podwójny aparat 13 + 2MP, aparat selfie 13MP i będzie dostępny w specjalnym kolorze dla użytkowników, którzy chcą się wyróżniać. Terminal będzie działał na systemie Android ™ 9.0, Pie, używając sztucznej inteligencji między innymi  do tego, aby urzązdenie uczyło się i dostosowywało swoje działanie do preferencji użytkownika.

Nowe smartfony zostaną wprowadzone do sprzedaży, pomiędzy kwietniem a majem 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *