AMD i Microsoft przedstawiają nowy 15-calowy model smukłego i lekkiego Microsoft® Surface® Laptop 3

Dziś firmy AMD (NASDAQ: AMD) i Microsoft przedstawiły pierwszy 15-calowy Microsoft Surface Laptop napędzany przez nowy procesor AMD Ryzen™ Microsoft Surface Edition. Ten laptop to efekt wieloletniego programu współpracy inżynierskiej pomiędzy AMD i Microsoft w dziedzinie architektur platform oraz aplikacji, dzięki czemu jest to idealny balans pomiędzy wydajnością, czasem pracy na baterii oraz lekką i smukłą konstrukcją.

 

 

 

 

Połączenie światowej klasy wydajności obliczeniowej i graficznej z w pełni zoptymalizowanym, przeprojektowanym oprogramowaniem systemowym, w tym z technologią AMD Radeon FreeSync™ , pozwoliło Microsoft® Surface® Laptop 3 stać się znakomitym rozwiązaniem dla kreatywnych profesjonalistów, studentów, graczy i użytkowników biznesowych, którzy docenią jego duży ekran i przenośność. Specjalnie zaprojektowany procesor AMD Ryzen Microsoft Surface Edition i zoptymalizowana warstwa programowa w tym produkcie to także rezultat wieloletniej współpracy pomiędzy AMD i Microsoft, która zaczęta ponad dekadę temu przy okazji konsoli Microsoft Xbox obecnie rozpościera się nawet na usługi Azure, srzęt Surface aż po nadchodzące xCloud i Project Scarlett.

„Wraz z procesorami AMD Ryzen Microsoft Surface Edition firma AMD wprowadza na rynek najmocniejszy mobilny procesor dla ultrasmukłych laptopów, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. — powiedział Rick Bergman, wiceprezes wykonawczy działu Computing and Graphics w AMD.Napędzany technologią AMD Microsoft® Surface® Laptop 3 to kunszt inżynierii, jaką tylko AMD mogło zapewnić światu, ponieważ połączono 15-calowego laptopa ze specjalnie przygotowanym 15-watowym procesorem tworząc urządzenie, które ma w sobie całą moc i możliwości wizualne dużego ekranu w ultrasmukłej , 3,4-funtowej formie. Jako firma szeroko rozpoznawalna w związku z oferowaniem światowej klasy procesorów i układów graficznych, AMD jest bardzo miło współpracować z Microsoft i kontynuować działania na rzecz wspólnego wprowadzania innowacji na rynek.”

„Gdy szukaliśmy właściwego procesora dla całkiem nowego Microsoft® Surface® Laptop 3 chcieliśmy mieć najlepszy układ graficzny dostępny w procesorze. AMD od razu przyszło nam do głowy biorąc pod uwagę, że mamy długą historię sukcesów związanych z zapewnianiem światowej klasy mocy graficznej konsoli Xbox. powiedział Pavan Davuluri, wybitny inżynier Microsoft Corporation z Microsoft Devices Group. — W ramach naszego długofalowego partnerstwa z AMD, które potwierdza nasz potencjał na czele branży, wprowadzamy zaawansowane możliwości i innowacyjność do Microsoft® Surface® Laptop 3.”

Więcej informacji o wieloletniej wspólnej podróży AMD i Microsoft, która zaowocowała powstaniem Microsoft® Surface® Laptop 3 jest dostępna na blogu AMD i Microsoft Windows.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *