Technologia - Promocje

Robert Lewandowski promuje sklep internetowy huawei.pl w serii humorystycznych wideo

Huawei z okazji otwarcia oficjalnego internetowego sklepu marki – huawei.pl, przygotował serię krótkich filmów z udziałem Roberta Lewandowskiego. Ambasador marki w Polsce testuje w nich działanie sklepu i dzieli się swoimi wrażeniami. Pierwszy materiał wideo dostępny jest już na profilu Huawei w serwisie Facebook pod linkiem.

 

 

 

Byłem jednym z pierwszych klientów sklepu huawei.pl, a teraz mam okazję podzielić się swoimi wrażeniami z zakupów w serii trzech zabawnych wideo. Często kupuję online, dlatego fajnym doświadczeniem było porównanie moich oczekiwań z tym, co oferuje huawei.pl. Zapraszam do obejrzenia pierwszego wideo już terazmówi Robert Lewandowski, ambasador marki Huawei w Polsce.

Pierwszy odcinek serii materiałów wideo promujących huawei.pl z udziałem Roberta Lewandowskiego można zobaczyć na profilu Huawei w serwisie Facebook pod linkiem. W tym samym miejscu, w najbliższych tygodniach zostaną opublikowane pozostałe dwa odcinki z serii.

Huawei.pl, jako jedyny kanał sprzedaży, będzie oferował ekskluzywne produkty marki, takie jak wyjątkowe etui do smartfona Huawei P30 Pro wysadzane kryształkami Swarovskiego. Użytkownicy Huawei, którzy posiadają konta ID Huawei, będą mogli korzystać z dedykowanych im promocji, programów lojalnościowych i konkursów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *