Technologia - Promocje

AMD wprowadza na rynek karty graficzne Radeon RX 6600 XT i Radeon PRO W6600

Firma AMD ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży kart graficznych AMD Radeon RX 6600 XT, które zaprojektowano z myślą o jak największej liczbie FPS dla grających w 1080p.

 

Model ten, tak jak pozostałe karty z serii RX 6000, bazuje na architekturze RDNA2 i oferuje obsługę szeregu inteligentnych funkcji, jak AMD Smart Access MemoryAMD FidelityFX Super ResolutionAMD Radeon BoostAMD Radeon Anti-Lag, które zapewniają niezwykłe możliwości w grach dodatkowo podnosząc wydajność i minimalizując opóźnienia. Producenci tacy jak ASRock, ASUS, Biostar, Gigabyte, MSI, PowerColor, SAPPHIRE, XFX i Yeston wprowadzają dziś na rynek autorskie modele kart Radeon RX 6600 XT, którego sugerowana cena wyjściowa wynosi 379 USD. Także w tym miesiącu producenci OEM i integratorzy systemów wprowadzą na rynek komputery wyposażone w ten model karty graficznej.

Także dziś startuje sprzedaż profesjonalnej karty graficznej AMD Radeon PRO W6600, którą zaprojektowano z myślą o profesjonalistach z dziedziny inżynierii, architektury, przygotowywania multimediów, złożonych symulacji czy sprzętowego raytracingu oraz zaawansowanej obróbki obrazu i wideo. Karta ta w sugerowanej cenie 649 USD zostanie w pierwszej kolejności wprowadzona do oferty na stronie AMD.com (dla Ameryki Północnej), B&H i Exxact oraz w Europie w ElmtecTaroxWortmann i Schneider-Digital. Radeon PRO W6600 bazuje na architekturze RDNA2 i zachowując 1-slotową budowę obsługuje aż 4 wyświetlacze 4K HDR. Tak, jak i pozostałe modele z rodziny Radeon PRO ten nowy model zapewnia certyfikowaną niezawodność w szeregu profesjonalnych aplikacji oraz jest przygotowana z myślą o pracy 24/7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *