Nowości na antenie DTX

Podobnie jak w czerwcu, w lipcu przygotowaliśmy niesamowity maraton z ulubionymi programami Discovery Channel! W sobotę 31 lipca, od godziny 15:10 do 19:10, tuż przed niedzielną premierą drugiego sezonu w Discovery Channel, widzowie będą mieli okazję zobaczyć, co działo się w pierwszym sezonie programu „Ocalić Dom: Projekt Życia”.

 

W sierpniu, w poniedziałki o godzinie 18:10 kontynuujemy premierę programu „Terenowe Szaleństwo”, w którym na widzów czekają zacięte, pełne rywalizacji konkursy z udziałem równie nieustępliwych kierowców i ich ogromnych maszyn. Natomiast 16 sierpnia, o tej samej porze przygotowaliśmy zupełną nowość, czyli „Gaz Do Dechy z Finneganem”! W tym programie Mike i jego ekipa sprawdzają możliwości różnych samochodów podczas wyścigów z profesjonalistami. Następnie przerabiają maszyny tak, by poprawić ich prędkość i ponownie testują je na torach wyścigowych.

Dla fanów „Królów Asfaltu” również mamy dobrą wiadomość, ponieważ w sierpniu w czwartki o godzinie 18:10 będzie kontynuacja premierowych odcinków sezonu 10. Natomiast dla entuzjastów prędkości i adrenaliny mamy przygotowane niewyemitowane do tej pory odcinki „Ulicznych Wyścigów Nocą” premiera już 4 sierpnia o godzinie 22:10. W sierpniu na antenę powróci także „najszybszy” wyścig w Ameryce i będzie jeszcze bardziej ponad prawem niż kiedykolwiek. Nowe drużyny staną w szranki, żeby zmierzyć się z najlepszymi na drogach w USA. 12 zespołów i jeden, ten sam cel – wygrana. Kto dołączy do finałowej ósemki na zawodach? Która drużyna zdobędzie miano najszybszej w Ameryce? Uliczne Wyścigi Ameryki”  – premiera 30 sierpnia o godzinie 22:10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *