Radio

Andrzej Adamczyk odpowiada za muzykę w Radiu Plus

Andrzej Adamczyk objął stanowisko szefa muzycznego sieci Radia Plus. Nową funkcję będzie łączyć z dotychczasowymi obowiązkami w projekcie eskaGO, w którym także zajmuje się muzyką. Dotychczasowy szef muzyczny Radia Plus Arkadiusz Stępień rozstał się z firmą.
 
Andrzej Adamczyk zawodowo zawiązany jest z radiem od 1994 roku. W pierwszych latach kariery pracował w Radiu GO (Gorzów Wlkp.), w którym pełnił funkcję szefa muzycznego oraz redaktora naczelnego. W latach 1999 – 2002 był szefem anteny Radia ESKA Gorzów.
Następie pracował w Grupie Radiowej Agory, gdzie był m.in. dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje Elita Bydgoszcz i Złote Przeboje Kolor Wrocław. W latach  2005 – 2009 pełnił stanowisko dyrektora programowego ogólnopolskiej sieci Radio Złote Przeboje. Od półtora roku konsultuje muzycznie projekt platformy multimedialnej eskaGO.
Radio Plus „Przeboje z Nutą Nostalgii” to sieć diecezjalnych rozgłośni lokalnych, prezentujących muzykę z lat 60., 70., 80. i 90. Oferuje swoim słuchaczom nie tylko rozrywkę, ale także programy o charakterze społeczno-religijnym i publicystycznym. Radia Plus można słuchać w miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Głogów, Gniezno, Gorzów Wlkp., Gryfice, Koszalin, Kraków, Legnica, Lipiany, Łódź, Olsztyn, Opole, Podhale, Radom, Szczecin, Śląsk, Warszawa, Zielona Góra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *