PolsatSport w TV

Andrzej Strejlau gościem Cafe Futbol

Reprezentacja Polski rozegrała ostatnio dwa mecze towarzyskie, teraz przyszedł czas na ich podsumowanie. W najbliższe wydaniu Cafe Futbol Mateusz Borek i jego goście rozłożą na czynniki pierwsze występ podopiecznych Adama Nawałki z Nigerią i Koreą Południową.

Gościem Cafe Futbol będzie tym razem były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Nie zabraknie także naszych stałych ekspertów, czyli Romana Kołtonia i Tomasza Hajty.

Tematem przewodnim będą ostatnie towarzyskie mecze reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni najpierw przegrali z Nigerią 0:1, natomiast później pokonali Koreę Południową 3:2. Selekcjoner wykorzystał oba spotkania, by testować ustawienie z trójką środkowych obrońcą, jak również przyjrzeć się kilku nowym twarzom. Takim, jak Bartosz Białkowski, Taras Romanczuk, Przemysław Frankowski czy Dawid Kownacki.

Jakie wnioski można wyciągnąć po wspomnianych meczach? Kto zasłużył na największe pochwały? Który z debiutantów wypadł najlepiej? O tym wszystkim porozmawiamy tradycyjnie w niedzielę. Początek Cafe Futbol o godzinie 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Prowadzący: Mateusz Borek

Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

Gość: Andrzej Strejlau

Cafe Futbol w niedzielę w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 11:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *