Internet & Gry - Reklama

Polska firma zmienia oblicze podróży prywatnych i biznesowych

XOXO WiFi – to pierwsza polska marka, oferująca międzynarodową usługę wynajmu mobilnego Internetu na terenie ponad 130 krajów na całym świecie. Dzięki tej liczbie młody start up stał się pionierem na rynku światowym.
 

 
Od 1 września zeszłego roku, każdy, kto wybiera się w podróż za granicę, niezależnie od narodowości i celu podróży może wynająć nielimitowane, mobilne WiFi na wybrany okres, za z góry określoną kwotę. Nowa marka polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy PW Network umożliwia każdemu cieszenie się Internetem w najdalszych zakątkach świata bez obaw o wysokie koszty roamingu.
Planując urlop w Azji, wyjazd biznesowy do USA czy też podróż dookoła świata –możesz skorzystać z usługi i cieszyć się nielimitowanym dostępem do poczty, social mediów czy nawigacji, a po powrocie do kraju nie zaskoczy Cię wysoki rachunek. – tłumaczy Katarzyna Banasiak, założycielka PW Network.
Wystarczy na stronie www.xoxowifi.com określić czas, kierunek wyjazdu i preferowaną opcję dostawy. Dzięki tym kilku prostym krokom możemy pozostać online podczas każdej podróży.
PW Network powstała w 2016 roku i wciąż dynamicznie się rozwija. Jako pionier usługi w Polsce oraz jeden z liderów branży na świecie współpracuje z biurami podróży, hotelami, urzędami, blogerami oraz podróżnikami z całego świata.
Usługa XOXO WiFi to idealna opcja dla wszystkich firm, których pracownicy udają się na wyjazdy zagraniczne. Prócz nielimitowanego Internetu w niskiej cenie, zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych danych, tak istotne w dzisiejszych czasach.
Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę wykupu urządzeń na własność. Wiele z nich niemal non stop organizuje wyjazdy zagraniczne, więc ciągły wynajem był niewygodny. Możliwość kupienia urządzenia na własność daje ogromną niezależność naszym klientom– ujawnia Katarzyna Banasiak. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, dlatego zapewniamy również łatwe w użyciu panele administracyjne, gdzie każda firma sama może zarządzać mobilnym wifi.”dodaje.
PW Network nie zwalnia tempa i już pracuje nad rozszerzeniem oferty o mobilny Internet dla całej branży IoT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *