Główna stronaNC+Sport w TVWAŻNE

Andrzej Twarowski wraca do nc+

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce, Andrzej Twarowski, wraca do nc+. Będzie komentował mecze angielskiej Premier League, a także współprowadził z Krzysztofem Marciniakiem program Liga+ Extra.

 

„To bardzo dobra wiadomość dla naszych abonentów. Platforma nc+ to  nie tylko bogata oferta sportowa, ale także najlepsi dziennikarze. Mamy  grono świetnych komentatorów i fachowców, cieszę się, że Andrzej je  uzupełni.powiedziała  Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu nc+ do spraw programowych.

 

„Bardzo się cieszę, że ponownie będę miał szansę pracować w  najlepszej sportowej telewizji w Polsce i robić to, co kocham.  Zbliżający się sezon LOTTO Ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie, więc w  Lidze+ Extra z pewnością nie zabraknie  tematów do rozmów. Z kolei w sierpniu na boiska wracają piłkarze  Premier League z wieloma bohaterami mistrzostw świata w Rosji. Już teraz  zapraszam do CANAL+ na największe sportowe emocje.” – powiedział Andrzej Twarowski.

Platforma nc+ to najnowocześniejsza platforma telewizyjna w Polsce. W  swojej ofercie sportowej posiada prawa do LOTTO Ekstraklasy, Premier League,  LaLiga Santander, Bundesligi, siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV,  koszykarskiej NBA, EHF Ligi Mistrzów  piłkarzy ręcznych, PGNIG Superligi, PGE Ekstraligi – najlepszej  żużlowej ligi świata, cyklu Speedway Grand Prix, rajdowych mistrzostw  świata WRC, Pucharu Sześciu Narodów w rugby oraz wielkoszlemowych  turniejów golfowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *