„Animanimals” już 1 czerwca w Polsat JimJam

„Animanimals” to nagradzany serial dla najmłodszych. Krótkie odcinki, brak dialogów i zabawne perypetie zwierzątek sprawiają, że jest to idealna propozycja dla maluchów. W każdym z odcinków dzieci poznają jedno zwierzę, np. krokodyla, zebrę, krówkę czy ośmiornicę. Na bohatera czeka niecodzienny problem do rozwiązania, dzięki czemu seria rozwija abstrakcyjne myślenie, wyobraźnię, a przy okazji stanowi świetną rozrywkę.
 

Każdy z odcinków przedstawia inne zwierzę stojące przed absurdalną przygodą
z niespodziewanym zakończeniem. Spotkamy m.in. zebrę, której paski ciągle zmieniają swoje położenie. Zwierzątko nie jest z tego zadowolone, dopóki nie odkryje, że ta nadzwyczajna cecha czyni je wyjątkowym. Z kolei ośmiornica będzie chciała upiec ciasto, jednak okaże się, że jedno z jej ramion ma zupełnie inne plany. Zobaczymy także krówkę poszukującą swoich łat, które w tajemniczy sposób zniknęły z jej sierści. Czeka na nas także para krokodyli, które odkryją, że współpraca i pomoc drugiemu naprawdę przynosi korzyści. Każdy zwierzak w końcu znajduje rozwiązanie problemu i w ten sposób uczy się czegoś nowego.
Z każdej historii, która przydarza się zwierzakom z „Animanimals”, płynie morał, a najmłodsi widzowie nauczą się m.in. czym jest przyjaźń, jak ważne jest pomaganie sobie nawzajem oraz dowiedzą się, że bycie innym lub w jakiś sposób niedoskonałym wcale nie oznacza bycia gorszym, wręcz przeciwnie – unikalne cechy sprawiają, że jest się wyjątkowym.
Serial przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym, ale dzięki humorowi, stylowi animacji i pomysłowości reżyserki oraz pomysłodawczyni serii, Julii Ocker, krótkie historie spodobają się nie tylko najmłodszym, ale i rodzicom. „Animanimals” to świetna rozrywka dla całej rodziny.
Krótkie historie animowanych zwierzaków otrzymały do tej pory dwadzieścia trzy międzynarodowe wyróżnienia, w tym nagrodę publiczności na Nowojorskim Festiwalu Filmów Dla Dzieci, nagrodę dla najlepszej serii animowanej na Międzynarodowym Festiwalu Animacji Trickfilm w Stuttgarcie oraz nagrodę za najlepszą animację dla młodszych widzów podczas Festiwalu Filmów Dla Dzieci w Chicago. Jeden z najnowszych odcinków serii miał także swoją premierę podczas tegorocznego festiwalu Berlinale.
Na zabawne przygody zwierzaków z serialu „Animanimals” zapraszamy od 1 czerwca codziennie o 12:46 i 16:53 (po dwa odcinki) tylko w POLSAT JimJam


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *