Animowany spot nagrodzony w konkursie Timecode Akcja Animacja wspiera kampanię Radia TOK FM

W połowie kwietnia br. rozpoczęła się internetowa kampania promująca dostęp Premium Radia TOK FM. Akcję wspiera spot nagrodzony Grand Prix w konkursie dla twórców animacji i motion designerów – Timecode Akcja Animacja. Autorem zwycięskiego wideo jest Bartosz Trojanowski, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

 

Kampania promująca dostęp do treści Premium Radia TOK FM jest prowadzona m.in. w kanałach własnych stacji – na profilach na Facebooku i Instagramie oraz na kanale na platformie YouTube. W działaniach wykorzystany został wyjątkowy spot nagrodzony w konkursie Timecode Akcja Animacja – materiał można zobaczyć na stronie: https://vimeo.com/298949440

– Animacja autorstwa Bartosza Trojanowskiego w lekki, kreatywny sposób oddaje charakter i zalety dostępu do treści premium oferowanych przez Radio TOK FM. Jest też kolejnym dowodem na to, że krótkie animowane formy doskonale sprawdzają się w komunikacji marketingowej, szczególnie w social mediach. W Timecode od dawna obserwujemy, wzrost znaczenia tego rodzaju contentu. Wierzymy w rozwój motion designu i animacji, dlatego nadal będziemy wspierać młodych twórców, chcących zaistnieć w branży marketingowej powiedział Tomasz Dławichowski, Managing Director domu produkcyjnego Timecode Film Production, organizatora konkursu.

Dostęp Premium Radia TOK FM pozwala na słuchanie o dowolnej porze zarówno newsów i programów pojawiających się na antenie stacji, jaki i dostępnych w bogatej, stale aktualizowanej bazie podcastów. Dzięki temu, niezależnie od ramówki, audycje Radia TOK FM są dostępne do słuchania w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. To oferta dla osób, które cenią sobie wolność i wygodę, chcą poszerzać swoje horyzonty, pogłębiać wiedzę i być na bieżąco, słuchając audycji TOK FM o wybranej porze dnia.

Więcej informacji o konkursie Akcja Animacja, którego organizatorem jest dom produkcyjny Timecode Film Production, specjalizujący się w produkcji filmów reklamowych, animacji oraz form branded content:  www.timecodeakcjaanimacja.pl iwww.facebook.com/TimecodeAkcjaAnimacja/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *