MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Ula Chincz z wizytą w domu Agaty Młynarskiej

Kogo odwiedzi Ula Chincz w kolejnym sezonie swojego programu „Gwiazdy prywatnie“? Niezależnie czy będą to luksusowe wille, apartamenty w drapaczach chmur czy nowoczesne kawalerki – dom jest tu jedynie pretekstem do poruszających rozmów. Czego tym razem dowiemy się o gwiazdach z pierwszych stron gazet?

 

W premierowym odcinku nowej serii programu, Ula Chincz spotka się z ambasadorką TVN Style Agatą Młynarską. Zaglądając do jej salonu usłyszymy kilka historii rodzinnych, których świadkiem był zabytkowy stół, zdolny pomieścić, uwaga – 60 osób oraz niezwykła komoda. Wszystko zrobione z drzew rosnących dawno temu w rodzinnym dworze prezenterki. Dowiemy się też jaką wzruszającą opowieść skrywa wisząca na ścianie kolekcja obrazów od zaprzyjaźnionej malarki. Znana z dbania o zdrowy styl życia Agata pokaże Uli swoją kuchnię. Po co jej tak pokaźna kolekcja termosów?

Przechodząc przez elegancką sypialnię poznamy romantyczną historię ślubu, kryjącą się za wiszącym tam obrazem oraz sprawdzimy dlaczego Agata nie mogłaby funkcjonować bez porządku w swoim mieszkaniu.

Co oprócz uporządkowanych kolorystycznie ubrań kryje się w garderobie znanej dziennikarki? Przekonajcie się już 17 kwietnia o godzinie 22.25.

W drugim odcinku programu „Gwiazd prywatnie“ Ula Chincz odwiedzi Tomasza Niecika.

PREMIERA: 17 KWIETNIA, ŚRODA, GODZINA 22.25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *