Anna Dereszowska w „Demakijażu”

W najbliższą niedzielę gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe będzie Anna Dereszowska –znamy ją z przebojowej roli w „Lejdis”, widzieliśmy jej przemiany w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, od lat podziwiamy jej liczne role na deskach teatralnych. W programie opowie o dorastaniu bez mamy, życiowych wyborach i prawdziwej miłości.

 

Anna jest mamą dwójki dzieci: Leny i Maxa. W programie zdradzi, jak zmieniło ją macierzyństwo:

Dzieci dały mi bardzo dużo akceptacji samej siebie, że nie ma ideałów, że mama nie musi być po prostu zawsze uśmiechnięta. Chociaż ja generalnie jestem osobą, która naprawdę widzi świat raczej w takich pozytywnych barwach. Co też jest fajne, bo przyciągam do siebie takich ludzi.

Prowadzący zapyta o to, czy córka Lena nauczyła ją, by nie martwić się o przyszłość?

Nie, ja się martwię. Martwię się, bo mam takie doświadczenia życiowe, że mamę straciłam bardzo wcześnie i chciałabym dać im wszystko, żeby ich poustawiać, żeby oni byli zaopatrzeni we wszystko czego potrzebują, emocjonalnie i pod każdym innym względem, co jest niemożliwe, bo nie jestem im w stanie tego dać.

Aktorka opowie też o swojej pierwszej miłości i związku z Danielem Duniakiem:

Trafiłam na takiego dziada (śmiech), mówię o Danielu. Myślałam sobie: młodszy ode mnie, ułożę go sobie, a to jest takie uparte coś, ścieramy się totalnie, oboje jesteśmy Koziorożcami.

Jaka jest prywatnie Anna Dereszowska? Co robi, kiedy nie gra lub nie śpiewa? Co jest dla niej ważne w życiu?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w niedzielę 4 listopada godz. 15:00 w programie „Demakijaż” na antenie Polsat Cafe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *