Radio TOK FM wyróżnione w raporcie „Nadawcy 2018”

W listopadowym wydaniu magazynu „Media&Marketing Polska” dostępny jest raport „Nadawcy 2018”. Redakcja opisuje w nim największych graczy rynku telewizyjnego i radiowego, docenia też najprężniej rozwijających się nadawców.

W tegorocznej edycji raportu „Nadawcy” Radio TOK FM otrzymało wyróżnienie za misję i innowacje. „Konsekwencja w dążeniu do innowacji – za to wyróżniamy w tym roku stację Agory”napisała redakcja.„W erze poszukiwania łatwiej rozrywki oferuje ambitny kontent i umożliwia słuchaczom jego przyswojenie w dogodnym dla nich czasie, inwestując w podcasty”.

Dodatkowo obok portretów czołowych graczy rynku radiowego, szeroko omówiono m.in. tematykę podcastów. Za debiut roku uznano Newonce.radio, a mianem Rozczarowania określono wyniki słuchalności Polskiego Radia.

Pełny raport „Nadawcy 2018” dostępny jest wraz z magazynem „Media&Marketing Polska” i stanowi część serii opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego przygotowaną przez zespół dziennikarzy pisma.

www.media.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *