Anna-Maria Sieklucka w 14. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ile punktów zgromadzi aktorka za wcielenia w gwiazdy w 14. edycji programu? W jakich rolach się odnajdzie i które jej przemiany szczególnie zostaną zapamiętane przez fanów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Anna-Maria Sieklucka przyjęła zaproszenie do show, ponieważ chce cieszyć się każdym wyjątkowym wyzwaniem zawodowym, jakie otrzymuje.

 

Aktorka teatralno-filmowa. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie na wydziale lalkarskim. Do tej pory występowała głównie w teatrze. Na swoim koncie ma m.in. rolę w sztuce „Dzień Walentego” Iwana Wyrypajewa oraz w spektaklu „Wesele” w reżyserii Włodzimierza Staniewskiego. Należy do Chóru Kobiet, występuje tam w spektaklu „Magnificat”, reż. Marta Górnicka, który ostatnio wystawiono w Madrycie w Teatros del Canal.

Anna-Maria Sieklucka związana jest z lubelskim Centrum Kultury i Sceną In Vitro, gdzie można ją było zobaczyć w jednej z odsłon serialu kryminalnego na podstawie twórczości Marcina Wrońskiego pt. „Ten cholerny wrzesień”. W 2019 roku wystąpiła w serialu telewizyjnym „Na dobre i na złe”. Na dużym ekranie zadebiutowała, wcielając się w główną bohaterkę głośnego filmu „365 dni” – Laurę Biel.

14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną 2021 roku w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *