Magazyn „Polskie Skocznie” o konkursach w Zakopanem w Polsacie Sport Extra

W konkursie drużynowym w Zakopanem Polacy zajęli drugie miejsce. Jak spiszą się w indywidualnym? Weekendowe wydarzenia w stolicy polskich Tatr zdominują kolejne wydanie magazynu „Polskie Skocznie”.

 

Jest niedziela, a więc czas na magazyn „Polskie Skocznie”. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą – wielokrotnie obserwujący konkursy na Wielkiej Krokwi – Janusz Pindera i Krzysztof Rawa. W programie połączymy się również z byłym fizjoterapeutą reprezentacji Polski, a obecnie prezesem AZS-u Zakopane Rafałem Kotem.

Tematem numer jeden będzie konkurs indywidualny w Zakopanem. W sobotę Polacy, startujący w składzie Piotr Żyła, Kamil Stoch, Andrzej Stękała i Dawid Kubacki, zajęli drugie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym w Zakopanem. Najlepsi okazali się Austriacy, natomiast na najniższym stopniu podium znaleźli się Norwegowie. Jak pójdzie Biało-Czerwonym w indywidualnej rywalizacji? O tym więcej w niedzielnym magazynie „Polskie Skocznie”.

W trakcie magazynu nie zabraknie także innych ciekawych wątków. Jeszcze w tym roku Puchar Świata w skokach narciarskich wróci do Zakopanego już w… lutym o czym pozmawiamy z prezesem PZN Apoloniuszem Tajnerem. W programie pojawi się także przegląd mediów społecznościowych, a o tym co słychać w internecie opowie Państwu Karolina Kozłowska.

Transmisja magazynu „Polskie Skocznie” o godz. 20:10 w Polsacie Sport Extra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *