Anna Żur dołączyła do zespołu CEE w Netflix

Netflix zwiększa zaangażowanie w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zespołu dedykowanego regionowi CEE dołączyła Anna Żur na stanowisku Menedżera ds. komunikacji serwisu.

 

Będzie odpowiadała za działania wizerunkowe i komunikacyjne firmy Netflix – międzynarodowego serwisu rozrywkowego, którego filmy i seriale ogląda 193 mln użytkowników w 190 krajach na całym świecie.

Anna Żur była już wcześniej związana z branżą rozrywkową przez niemal dwa lata piastując stanowisko Communications Managera na Europę Środkowo-Wschodnią dla firmy Google wspierając m.in wprowadzenie na rynki części krajów CEE YouTube Music i nowej wówczas platformy dedykowanej dzieciom – YouTube Kids.

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 193 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *