Mateusz Borek zadebiutuje jako komentator TVP Sport

Już wkrótce kibice będą mieli okazję usłyszeć głos Mateusza Borka na antenie Telewizji Polskiej. Dziennikarz 3 września skomentuje spotkanie Niemcy – Hiszpania w Lidze Narodów.

 

Mateusz Borek na antenie TVP Sport zadebiutował już kilka dni temu. 22 sierpnia poprowadził studio przed walką Dilliana Whyte’a z Aleksandrem Powietkinem. We wrześniu dziennikarza będziemy mogli natomiast usłyszeć przy okazji transmisji piłkarskich.

– Myślę, że Robertowi Lewandowskiemu do absolutnego spełnienia brakuje czegoś znaczącego podczas wielkiego międzynarodowego turnieju. Mistrzostwa Europy z powodu pandemii zostały przełożone o rok. Będzie mnóstwo emocji. Kolejny sezon Ligi Mistrzów, Liga Narodów, Ekstraklasa… To wszystko na antenie TVP Sport. Turnieje, mistrzostwa świata czy Europy to coś, co rozpala naszą wyobraźnię
powiedział Borek podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP.

– Przychodzę tutaj z pokorą i świadomością, gdzie jest moje miejsce. Do każdego domu, gdy wchodzę jako gość, to z szacunkiem do gospodarza. Wierzę, że przez moje doświadczenie dam trochę świeżości, innego spojrzenia na pewne sprawy i show, o czym rozmawiałem z szefem podkreślił nowy komentator TVP Sport.

Już 3 września Borek skomentuje spotkanie Niemcy – Hiszpania w Lidze Narodów UEFA. Starcie zespołu Joachima Loewa z triumfatorami mundialu z 2010 roku będzie jednym z najciekawszych wydarzeń pierwszej kolejki rozgrywek.

Cztery dni później, 7 września, poprowadzi natomiast studio przed meczem Bośnia i Hercegowina – Polska w Lidze Narodów. W planach są też mecze Ekstraklasy z komentarzem Mateusza Borka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *