Antena TV w ofercie Canal+

W dniu 10 czerwca kanał Antena kierowany do widzów 45+, grupy, której znaczenie ekonomiczne i demograficzne rośnie w błyskawicznym tempie został dołaczony do oferty programowej Canal+.

 

Kanał Antena znajduje się na 154 pozycji w dekoderach Canal+. Kanał jest niekodowany (FTA). Kanał Antena nadaje w wersji SD!

Antena to kanał kierowany do widzów 45+, grupy, której znaczenie ekonomiczne i demograficzne rośnie w błyskawicznym tempie. Antena HD jest kanałem dla ludzi dojrzałych, aktywnych i dysponujących stałymi dochodami. To osoby, które mają czas, żeby skoncentrować się na własnych potrzebach, pasjach i zainteresowaniach.

W Antena przeważać będą programy rozrywkowe, seriale fabularne, poradniki i programy edukacyjne z różnych dziedzin. Uznana klasyka przeplatać się będzie z atrakcyjnymi premierami oraz programami specjalnie przygotowywanymi na potrzeby stacji.

Wśród programów Antena znajdują się:

BONANZA

Westernowy serial opowiadający o życiu farmera Bena Cartwrighta i jego czterech synów. Bohaterowie, żyjący na samotnym ranczu na Dzikim Zachodzie mają liczne przygody i napotykają wiele problemów, które dzielnie przezwyciężają.

Bonanza od poniedziałku do piątku o godzinie 19:05

MODA NA SUKCES

Kultowy serial amerykański opowiadający o losach rodziny Forresterów, prowadzących znany dom mody w Los Angeles. W trakcie zdobywania międzynarodowego prestiżu, sławy i bogactwa małżeństwu udało się wychować czwórkę dzieci w ciepłej, domowej atmosferze. Serial jest pełen tajemnic, zwrotów akcji oraz wątków miłosnych.

Dwa premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 16:35

MATKI, ŻONY I KOCHANKI

Cztery przyjaciółki są kilkanaście lat po ukończeniu liceum medycznego, ale tylko jedna z nich pracuje w zawodzie. Bohaterki serialu dokonują trudnych wyborów i stawiają czoła problemom. Ich życie nie jest usłane różami, ale jedno jest pewne – na pewno się nie poddadzą.

Matki, żony i kochanki od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10

TAJEMNICE BRYTANII

Clive Anderson i antropolog Mary-Ann Ochota odkrywają sekrety najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii poprzez podróż łączącą mistycyzm z bardzo brytyjskim humorem. Badają oni starożytne miejsca, rytuały wyspy oraz dziwne i święte wierzenia z jej przeszłości.

Tajemnice Brytanii w poniedziałki, środy, piątki o godzinie 07:35 oraz we wtorki i czwartki o godzinie 07:25

CYFROWY NIEZBĘDNIK

W programie wyjaśniamy, jak korzystać z nowych technologii i jak sprawić, by dzięki nim nasze codzienne życie było łatwiejsze. Najnowsze elektroniczne gadżety mogą się dla niektórych wydawać skomplikowane, a tymczasem ich obsługi może się nauczyć każdy. W programie Cyfrowy Niezbędnik pokażemy, jakich zasad przestrzegać przy tworzeniu haseł internetowych i jak te hasła zapamiętać.

Cyfrowy niezbędnik w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 10:05

KLASYKA Z SIMONEM CALLOWEM

Charyzmatyczny Simon Callow podróżuje po świecie, odkrywając jak powstają wielkie dzieła. Podzieli się on z widzami swoją wiedzą i zamiłowaniem do muzyki klasycznej. W każdym odcinku Simon zaprasza do wysłuchania opowieści kryjących się za największymi w historii dziełami muzyki klasycznej.

Klasyka z Simonem Callowem w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 06:30

TATA, A MARCIN POWIEDZIAŁ

Każdy z odcinków przedstawia rozmowę ojca z synem, na temat który syn przyniósł po rozmowie ze swoim przyjacielem – Marcinem.

Tata, a Marcin powiedział od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30

ARTLAND : GALERIA NA KÓŁKACH

Charlie Luxton, brytyjski architekt oraz amerykański pisarz i podróżnik Mame McCutchin prezentują amerykańską sztukę i odwiedzają renomowane muzea. Podróżując autokarem po Ameryce i odkrywają rzadko spotykane zbiory i intrygującą sztukę.

Artland : Galeria na kółkach we wtorki i czwartki o godzinie 09:35

KOŁOWROTEK

W programie Kołowrotek doktor Adam Tański, znany ichtiolog, zabierze Was w podróż po najbardziej malowniczych zbiornikach wodnych! Program jest pełen ciekawostek, które zainteresują wszystkich pasjonatów wędkarstwa!

Kołowrotek w poniedziałki, środy i piątki o 07:05 oraz we wtorki i czwartki o 06:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *