Zapowiedzi TV

Antonio Banderas w roli Pabla Picassa – pierwsze zdjęcia z planu (wideo)

Trwają zdjęcia do drugiej części telewizyjnej antologii „Geniusz” tworzonej przez stację National Geographic, wytwórnię FOX 21 Television Studios oraz spółkę Imagine Television. Tym razem jej bohaterem jest Pablo Picasso, w rolę którego wcielił się nominowany do nagród Emmy i Złotego Globu Antonio Banderas. Pierwsze zdjęcia z planu nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z charyzmatycznym artystą. Antonio Banderas w roli Pabla Picassa to postać nieprzeciętna, o wyrazistym temperamencie.
 
Życie Pabla Picassa fascynuje mnie od lat. Bardzo szanuję tego człowieka, który tak, jak ja pochodzi z Malagi” – mówi Banderas.
 

 
Pierwsza część antologii „Geniusz” poświęcona Albertowi Einsteinowi zdobyła dziesięć nominacji do nagród Emmy, m.in. w kategoriach: najlepszy serial telewizyjny, najlepsza główna rola męska w serialu lub filmie telewizyjnym, najlepsza reżyseria serialu telewizyjnego. W chwili swojej premiery serial zgromadził na całym świecie rekordową widownię szacowaną na ponad 45 milionów widzów. Premiera drugiej części telewizyjnej antologii „Geniusz” z Antonio Banderasem w roli głównej odbędzie się w 2018 roku na antenie National Geographic w 171 krajach i 45 wersjach językowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *