Technologia - Promocje

G2A.COM nawiązuje współpracę z NTT

W ofercie największego marketplace’u dla graczy pojawiły się najwyższej jakości komputery i peryferia, które zadowolą najbardziej wymagających miłośników gier wideo. Klienci G2A.COM mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

 

NTT System S.A. jest największym polskim producentem komputerów stacjonarnych, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Firma należy do grona czołowych dystrybutorów akcesoriów, podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych w Polsce. Funkcjonując na rynku IT od ponad 30 lat, NTT System z pewnością jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich przedsiębiorstw w tej branży. W katalogu NTT szczególną uwagę przykuwa marka HIRO. Komputery gamingowe z tym logiem to najmocniejsze podzespoły i świetny wygląd, który wciąż zachwyca entuzjastów gier wideo. W serii HIRO znaleźć można też akcesoria, takie jak klawiatury, słuchawki czy myszki. Od teraz bogata oferta NTT dostępna jest również na G2A.COM . To największy na świecie marketplace dedykowany graczom oraz miłośnikom nowych technologii i gadżetów, z którego korzystają klientów. Mogą oni na stronie znaleźć produkty cyfrowe i fizyczne w niskich cenach od setek tysięcy sprzedawców z całego świata.

– Łączy nas wspólny cel, aby zapewnić jak najlepszą ofertę dla graczy i na stałe związać marki NTT oraz HIRO ze światem giermówi Artur Beszter, zastępca dyrektora do spraw e-commerce w NTT.Współpraca z G2A to dla nas wielka szansa na dotarcie do szerszego grona fanów gier wideododaje.

– Bardzo cieszymy się, że produkty NTT trafiły do naszej ofertykomentuje nawiązanie współpracy Bartłomiej Woźniak,Category Manager w G2A.COM . – Gracze są bardzo wymagającymi klientami i potrzebują najwyższej klasy sprzętu. Marka HIRO z pewnością spełni ich oczekiwania dodaje.

Odwiedź G2A.COM Marketplace

Oferta jest obecnie dostępna dla klientów z Polski, a w planach jest jej rozszerzenie na kolejne rynki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *