Radio

Antyradio jedzie na Pol’And’Rock

Festiwalowe studio, wywiady na żywo, relacje, transmisje i retransmisje koncertów, program do późnych godzin nocnych, specjalna strefa M&G to tylko część aktywności przygotowanych przez Antyradio na tegoroczny Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia br.

 

 

W poniedziałek 30 lipca i wyjątkowo w środę, 1 sierpnia, o godzinie 20.00, Jurek Owsiak zaprasza na specjalne festiwalowe wydanie programu “Zaraz będzie ciemno”. Na żywo, wprost z Kostrzyna nad Odrą. Środowej audycji będą mogli wysłuchać także uczestnicy Festiwalu, ponieważ popłynie on w pole wprost z nagłośnienia Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival. Codzienny festiwalowy program na żywo z plenerowego studia Antyradia będzie nadawany od 1 do 4 sierpnia, od godziny 17.00 do późnych godzin nocnych. Poprowadzą go tradycyjnie Tomasz Kasprzyk, Kuba Olszewski i Piotr “Makak” Szarłacki. Przez wszystkie dni trwania Pol’And’Rock Festival będzie można usłyszeć też specjalne relacje reporterów Antyradia i ogromną ilość muzyki artystów związanych z tym ogromnym wydarzeniem. Antena Antyradia, głównego rockowego partnera Pol’and’Rock Festival, da możliwość poczucia atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Antyradio napędza nas i daje energię do tworzenia Pol’and’Rock Festival przez cały rok. To przecież właśnie na antenie Antyradia prezentujemy muzykę zarejestrowaną na naszych scenach i są to często wyjątkowe i niezapomniane utwory w wersjach na żywo, z oklaskami! Ze słuchaczami mojej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” rozmawiamy o Festiwalu, dzielimy się emocjami, budujemy jego różnorodność i rozmach organizacyjny. Naturalnym więc jest, że właśnie Antyradio towarzyszyć będzie nam w codziennym życiu fantastycznej społeczności Pol’and’Rock Festival i wszystko to będziecie mogli usłyszeć i poczuć na antenie. – MÓWI JUREK OWSIAK, TWÓRCA I ORGANIZATOR FESTIWALU

Obecność Antyradia na Festiwalu nie ograniczy się tylko do relacji na antenie.Tuż obok dużej sceny powstanie strefa M&G Antyradia, w której fani będą mogli spotkać się z muzykami występującymi na festiwalu, w tym także z największymi gwiazdami trzydniowych koncertów. Spotkania poprowadzi Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny stacji. Tu także będzie można zdobyć autografy i gadżety festiwalowe Antyradia.
Antyradio zaznaczy także swoją obecność na Akademii Sztuk Przepięknych. Spotkanie z pisarką Katarzyną Puzyńską w Akademii Sztuk Przepięknych poprowadzi Piotr “Makak” Szarłacki, autor audycji Makakofonia/Makakart, poświęconej kulturze i sztuce. To właśnie po jednym z programów Makaka, w którym gościła Katarzyna Puzyńska, otrzymała ona zaproszenie do spotkania w festiwalowej ASP.
Na Festiwalu nie zabraknie Antyradia w wersji internetowej. W serwisie antyradio.pl można już dziś znaleźć wszystkie najważniejsze festiwalowe niusy, sondy, praktyczne informacje, fotogalerie, a wkrótce pojawią się relacje wideo. To co dzieje się na Pol’And’Rock będzie można też śledzić na bieżąco na profilach Antyradia na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *