Antyradio jedzie na Pol’And’Rock

Festiwalowe studio, wywiady na żywo, relacje, transmisje i retransmisje koncertów, program do późnych godzin nocnych, specjalna strefa M&G to tylko część aktywności przygotowanych przez Antyradio na tegoroczny Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia br.

 

 

W poniedziałek 30 lipca i wyjątkowo w środę, 1 sierpnia, o godzinie 20.00, Jurek Owsiak zaprasza na specjalne festiwalowe wydanie programu „Zaraz będzie ciemno”. Na żywo, wprost z Kostrzyna nad Odrą. Środowej audycji będą mogli wysłuchać także uczestnicy Festiwalu, ponieważ popłynie on w pole wprost z nagłośnienia Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival. Codzienny festiwalowy program na żywo z plenerowego studia Antyradia będzie nadawany od 1 do 4 sierpnia, od godziny 17.00 do późnych godzin nocnych. Poprowadzą go tradycyjnie Tomasz Kasprzyk, Kuba Olszewski i Piotr „Makak” Szarłacki. Przez wszystkie dni trwania Pol’And’Rock Festival będzie można usłyszeć też specjalne relacje reporterów Antyradia i ogromną ilość muzyki artystów związanych z tym ogromnym wydarzeniem. Antena Antyradia, głównego rockowego partnera Pol’and’Rock Festival, da możliwość poczucia atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Antyradio napędza nas i daje energię do tworzenia Pol’and’Rock Festival przez cały rok. To przecież właśnie na antenie Antyradia prezentujemy muzykę zarejestrowaną na naszych scenach i są to często wyjątkowe i niezapomniane utwory w wersjach na żywo, z oklaskami! Ze słuchaczami mojej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” rozmawiamy o Festiwalu, dzielimy się emocjami, budujemy jego różnorodność i rozmach organizacyjny. Naturalnym więc jest, że właśnie Antyradio towarzyszyć będzie nam w codziennym życiu fantastycznej społeczności Pol’and’Rock Festival i wszystko to będziecie mogli usłyszeć i poczuć na antenie. – MÓWI JUREK OWSIAK, TWÓRCA I ORGANIZATOR FESTIWALU

Obecność Antyradia na Festiwalu nie ograniczy się tylko do relacji na antenie.Tuż obok dużej sceny powstanie strefa M&G Antyradia, w której fani będą mogli spotkać się z muzykami występującymi na festiwalu, w tym także z największymi gwiazdami trzydniowych koncertów. Spotkania poprowadzi Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny stacji. Tu także będzie można zdobyć autografy i gadżety festiwalowe Antyradia.
Antyradio zaznaczy także swoją obecność na Akademii Sztuk Przepięknych. Spotkanie z pisarką Katarzyną Puzyńską w Akademii Sztuk Przepięknych poprowadzi Piotr „Makak” Szarłacki, autor audycji Makakofonia/Makakart, poświęconej kulturze i sztuce. To właśnie po jednym z programów Makaka, w którym gościła Katarzyna Puzyńska, otrzymała ona zaproszenie do spotkania w festiwalowej ASP.
Na Festiwalu nie zabraknie Antyradia w wersji internetowej. W serwisie antyradio.pl można już dziś znaleźć wszystkie najważniejsze festiwalowe niusy, sondy, praktyczne informacje, fotogalerie, a wkrótce pojawią się relacje wideo. To co dzieje się na Pol’And’Rock będzie można też śledzić na bieżąco na profilach Antyradia na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *