Antyradio na Pol’and’Rock

Wywiady na żywo, relacje, transmisje koncertów, programy do późnych godzin nocnych oraz specjalna strefa M&G to tylko część aktywności przygotowanych przez Antyradio na tegoroczny Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Festiwal potrwa do 3 sierpnia br., a zacznie się od akcji „Skazani na busa”.

 

 

W środę, 31 lipca, z Katowic wyruszy autobus z laureatami konkursu Antyradia „Skazani na busa”. Towarzyszyć im będą Piotr „Makak” Szarłacki i Kuba „Kojot” Olszewski. Tego samego dnia o godz. 20.00 Jurek Owsiak zaprasza na specjalne festiwalowe wydanie programu „Zaraz będzie ciemno”. Na żywo, wprost z Kostrzyna nad Odrą. Środowej audycji będą mogli wysłuchać także uczestnicy Festiwalu, ponieważ popłynie ona w pole wprost z nagłośnienia Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival. Ponadto, codzienny festiwalowy program na żywo z plenerowego studia Antyradia będzie nadawany od 31 lipca do 3 sierpnia, od godziny 17.00 do późnych godzin nocnych. Poprowadzą go tradycyjnie Tomasz Kasprzyk, Kuba „Kojot” Olszewski, Piotr „Makak” Szarłacki i Marcin Bąkiewicz.

Przez wszystkie dni trwania Pol’And’Rock Festival będzie można usłyszeć też specjalne relacje reporterów Antyradia i ogromną ilość muzyki artystów związanych z tym ogromnym wydarzeniem. Antena Antyradia, głównego rockowego partnera Pol’and’Rock Festival, da możliwość poczucia atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. A atmosferę samego radia będzie można podejrzeć w specjalnie przygotowanym na Festiwal studiu panoramicznym. Będzie to dwupiętrowy kontener, z którego prezenterzy będą prowadzić audycję śledząc na bieżąco sytuację na i pod sceną. Każdy będzie mógł zobaczyć, co dzieje się w radio.

Będzie również, jak co roku, Strefa spotkań Antyradia, w której słuchacze, którzy wygrali zaproszenia na spotkania ze swoimi ulubionymi zespołami będą mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie, podpisać płyty lub posłuchać rozmów prowadzonych przez prezenterów Antyradia, a także będą mogli sami zadać pytania. Na Festiwalu nie zabraknie również Antyradia w wersji internetowej. W serwisie antyradio.pl można już dziś znaleźć wszystkie najważniejsze festiwalowe niusy, sondy, praktyczne informacje, fotogalerie, a wkrótce pojawią się relacje wideo. To co dzieje się na Pol’And’Rock będzie można też śledzić na bieżąco na profilach Antyradia na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *