Technologia - Promocje

HIRO w ofercie Amazon.de

NTT System, dystrybutor IT oraz jeden z kluczowych dostawców sprzętu komputerowego w Polsce rozpoczął sprzedaż swoich produktów przez serwis Amazon.de. Wizytówką krajowego producenta na rynku niemieckim są komputery i akcesoria gamingowe marki własnej NTT System – HIRO.

 

 

Nasza marka HIRO jest bardzo ceniona przez polskich graczy, więc najwyższa pora, by stała się rozpoznawalna również na rynkach zachodnich.  Ponieważ mamy bardzo prężnie działający dział e-commerce oraz duże doświadczenie w handlu elektronicznym postanowiliśmy działać za pośrednictwem platformy handlowej Amazon powiedział Artur Beszter, zastępca działu działu e-commerce w NTT System.Pełna lista produktów zawiera obecnie ponad sto pozycji, jednak największym zainteresowaniem cieszą się notebooki gamingowe HIRO.

Pierwsza dostawa sprzętu dla Amazon.de znalazła się w Niemczech w drugiej połowie czerwca. Były to – przenośnymi i stacjonarnymi HIRO – desktopy z serii NTT Game oraz akcesoria gamingowe HIRO, takie jak klawiatury, myszki, słuchawki, mikrofony, podkładki, a także inne produkty własne, np. akcesoria czyszczące NTT Clean.

Przedstawiciel NTT System podkreśla, że z oferta sprzętu oferowana na Amazon.de będzie systematycznie rosła . Producent nie wyklucza też dalszej ekspansji na nowe rynki, za pośrednictwem  platformy Amazon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *