NTT System na PGA

NTT System, Partner Technologiczny poznańskich targów PGA, dostarcza na imprezę komputery NTT Game. Na stoisku producenta będą zaprezentowane najnowsze desktopy i notebooki HIRO.

 

NTT System, jeden z największych krajowych producentów sprzętu komputerowego po raz kolejny bierze udział w poznańskich targach PGA (Poznań Game Arena). Tradycyjnie firma jest zaangażowana w organizację, tej największej w kraju imprezy, związanej z gamingiem i multimedialną rozrywką.

Jako Partner Technologiczny, NTT System dostarcza komputery gamingowe na potrzeby wydarzenia, a także przygotowuje swoje stoisko o powierzchni większej niż przy poprzednich edycjach imprezy – aż 150 m kw.

Zaprezentujemy nasze desktopy serii NTT Game oraz desktopy i notebooki HIRO. Poza tym, przykładzie produkowanych przez nas konstrukcji typu AiO naszych, pokażemy też jak można, korzystając z Microsoft Game Pass pograć na mniej wydajnym sprzęciepowiedział Tomasz Rajca, dyrektor marketingu w NTT System. – Nie zabraknie też konkursów i miniturniejów, które poprowadzi Beniamin “Technokrata” Jursa. Dodatkowo na naszym stoisku można będzie skonfigurować i zamówić w sieci MediaMarkt swojego wymarzonego peceta, a także obejrzeć, przetestować i przymierzyć najnowsze zegarki Amazfit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *