Aplikacja Premiery Canal+ już dostępna w Samsung Smart TV

Premiery Canal+ to usługa VOD, umożliwiająca wypożyczanie polskich i zagranicznych hitów filmowych, dokumentów czy produkcji, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować na wielkim ekranie. Aplikacja jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2016-2020.

 

  • PREMIERY CANAL+ to wypożyczalnia filmów, która w jednym miejscu gromadzi blisko 1000 tytułów.
  • Aplikacja zadebiutowała w wersji na Samsung Smart TV, uzupełniając portfolio popularnych platform filmowych, muzycznych, newsowych oraz z treściami dla dzieci.
  • Serwis stawia na maksymalną wygodę użytkowania, a logowanie odbywa się poprzez aplikację na smartfonie.

ekranem. Aplikacja PREMIERY CANAL+ dostępna jest już na telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2016-2020. Dzięki niej widzowie mogą obejrzeć już blisko 1000 filmów, a w bibliotece cały czas pojawiają się nowe hity.

Serwis PREMIERY CANAL+ gromadzi w jednym miejscu produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures czy Cineman. Wśród popularnych tytułów widzowie mogą znaleźć tytuły, takie jak: „Czarna Pantera” czy „Jojo Rabbit”. W grudniu w PREMIERY CANAL+ pojawi się wiele znakomitych nowości, w tym m.in. imponująca wizualnie, pełna przygód, mądrości i humoru najnowsza ekranizacja „Pinokia” Carlo Collodiego (premiera 1.12), norweski dramat „Nadzieja” (premiera 1.12), wyjątkowy dokument o znanym polskim podróżniku, dziennikarzu i pisarzu „Tony Halik” (premiera 4.12), dokument „xABo: Ksiądz Boniecki” (premiera 4.12) czy „Skandal. Ewenement Molesty” (premiera 4.12). Fani „Ojca Chrzestnego” powinni zapisać w kalendarzu datę 8 grudnia, ponieważ wtedy w ofercie PREMIERY CANAL+ pojawią się pozycje: The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone, Ojciec chrzestny, Ojciec chrzestny II i Ojciec chrzestny III. Grudzień jest również często kojarzony z sagą Gwiezdnych Wojen, którą można również obejrzeć w całości w PREMIERY CANAL+.

Jak korzystać z serwisu PREMIERY CANAL+?

Serwis, podobnie jak Samsung Smart TV, stawia na maksymalną wygodę użytkowania. Aby szybko i łatwo cieszyć się filmowymi hitami w najwyższej jakości na dużym ekranie wystarczy skorzystać z logowania przez smartfon. Należy pobrać aplikację na urządzenie mobilne, zalogować się, a następnie zeskanować kod QR i gotowe. Jeśli nie chcemy używać aparatu, możemy wpisać unikalny, jednorazowy kod w tej samej aplikacji mobilnej, bądź na stronie www.premiery.canalplus.pl.

Proces zakupu filmów jest równie wygodny i intuicyjny. Wystarczy wyszukać interesujący nas tytuł w bogatej ofercie serwisu, a następnie wpisać 6-cyfrowy kod z aplikacji bankowej. W niedalekiej przyszłości oprócz kodu blik możliwa będzie także płatność za pomocą zapisanej w aplikacji karty kredytowej – na zasadzie one-click payment.

Każdy zakup – niezależnie od tego, czy film kupimy poprzez stronę WWW, w aplikacji na Smart TV czy na smartfonie z systemem operacyjnym Android[1] – pozwala na dodanie filmu do konta użytkownika (zakładka Moje filmy) i odtwarzania go na dowolnym urządzeniu, na którym zainstalujemy aplikację – od telefonu, przez tablet aż po Samsung Smart TV. Co więcej, przerywając seans na dowolnym z tych urządzeń możemy kontynuować go na innym, do którego jesteśmy zalogowani.

Samsung Smart TV: rozrywka na żądanie

System operacyjny Tizen w telewizorach Samsung Smart TV jest uznawany za jeden z najbardziej inteligentnych i przyjaznych systemów na świecie. Widzowie znajdą tu m.in. masę prężnie działających serwisów VOD, z których każdy wybierze coś dla siebie. Są to nie tylko aplikacje filmowe, lecz także muzyczne: Spotify, Tidal, Apple Music; newsowe: TVN24 GO; czy dedykowane dla dzieci: YouTube Kids. Ogromny wybór treści, intuicyjna obsługa, duży ekran oraz niesamowita jakość obrazu telewizorów QLED to wypadkowa cech, które pozwolą cieszyć się ulubioną rozrywką bez ograniczeń.

 

[1] Nie ma możliwości zakupu na smartfonach z systemem iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *