Aplikacja TVP VOD dostępna na telewizorach Panasonic oraz LG

Użytkownicy telewizorów Panasonic oraz LG od 8 maja mogą korzystać z popularnej aplikacji TVP VOD. Serialowe i filmowe hity oraz produkcje telewizyjne znane z anten Telewizji Polskiej dostępne są po pobraniu bezpłatnej aplikacji na urządzeniach Smart TV LG z systemem Web OS 3.0 lub wyższym (w sprzedaży od 2016 r.) oraz na telewizorach Smart TV Panasonic pracujących w systemie My Home Screen 2.0 i nowszych (dostępne od 2017 r.).

 

 

Dzięki aplikacji widzowie mogą korzystać z bogatej biblioteki cyfrowej, w której obok odcinków ulubionych seriali znajdują się też fabuły i dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i publicystyczne, spektakle teatru telewizji, polskie filmy i seriale po rekonstrukcji cyfrowej oraz telewizyjne archiwalia. Sekcja dla młodszych widzów oferuje tytuły dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Aplikacja TVP VOD jest osiągalna także na telewizorach i TV Boxach z systemem Android TV, poprzez cyfrową telewizję naziemną (HBB TV), a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *