Internet & Gry

Aplikacja żappka, zintegrowana z HMS, dostępna w AppGallery

Żappka, aplikacja największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, jest dostępna w AppGallery w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że użytkownicy najnowszych smartfonów Huawei opartych o HMS, mogą korzystać ze wszystkich oferowanych przez aplikację funkcjonalności.

 

Pełna integracja z HMS oznacza, że aplikację żappka z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS. O HMS oparty jest najnowszy smartfon Huawei Mate 40 Pro, telefony z serii P40, z serii Y – Y6p i Y5p, Huawei Mate 30 Pro i składany smartfon Mate Xs.

Żappka jest jedną z najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji mobilnych na polskim rynku – zgromadziła już ponad 4 mln użytkowników. Od końca maja 2019 r. aplikacja jest dostępna dla klientów i zyskuje coraz to nowe funkcjonalności. Wśród nich są m.in. bezgotówkowe płatności Żappka Pay czy śledzenie przesyłek i ich bezpieczny, bezdotykowy odbiór w sklepach dzięki Żappka Post. Żappka oferuje użytkownikom także specjalne promocje na wybrane produkty oraz dedykowaną ofertę tworzoną z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji. Aplikacja pozwala również na zbieranie w programie lojalnościowym tzw. żappsów, czyli punktów wymienialnych na nagrody. Dzięki niej łatwo można także zlokalizować najbliższy sklep Żabka.

– Huawei AppGallery to kolejny sklep mobilny, w którym dostępna jest żappka. Dzięki integracji z Huawei Mobile Services użytkownicy najnowszych smartfonów marki mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej aplikacji. Zachęcamy klientów do pobrania żappki i cieszenia się ze wszystkich korzyści, jakie daje mówi Joanna Staude-Potocka, dyrektorka marketingu w Żabka Polska.

– Dzięki integracji aplikacji żappka z HMS, użytkownicy naszych najnowszych smartfonów mogą korzystać między innymi z funkcji Żappka Pay, która umożliwia bezgotówkowe płatności przez aplikację mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

W sklepie AppGallery jest już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 120 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 530 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 7000 placówek prowadzonych przez ponad 5600 franczyzobiorców pod marką Żabka. Na przestrzeni dwudziestu lat działalności na polskim rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera segmentu sprzedaży convenience. Sklepy odwiedzane są codziennie przez ponad 2,5 miliona klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej niż 300 m od najbliższej Żabki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *