Armia Fight Night 5 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight

W piątek 5 kwietnia w Łomży odbędzie się już piąta edycja projektu Armia Fight Night. W walce wieczoru niepokonany Patryk Surdyn (4-0, 2 SUB) będzie bronił mistrzowskiego tytułu w starciu Sylwestrem Millerem (6-2, 5 SUB).

 

Podczas głównego starcia niepokonany Surdyn zmierzy się z Millerem, będącym na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Co ważne, stawką walki wieczoru nie będzie mistrzowski pas, a szabla. Pretendent do mistrzowskiego tytułu na trzy tygodnie przed walką zajął miejsce kontuzjowanego Jakuba Wikłacza (8-2-1, 6 SUB). Miller, który na co dzień służy w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej, zapewnia, że w piątkowy wieczór wyjdzie w pełni przygotowany do pojedynku.

– Jeżeli chodzi o przygotowania, to są one krótkie, ponieważ o walce dowiedzieliśmy się na zaledwie kilka tygodni przed samym wydarzeniem. W treningu jestem już jednak od dłuższego czasu, codziennie rano przyjeżdżam do WCA i ćwiczę pod okiem trenera Roberta Jocza. Czas, by szabla trafiła do odpowiedniego właścicielazapewnia Miller.

W co-main evencie rękawice skrzyżują Dominik Chmiel (8-6) oraz Jacek Bednorz (6-4-1). Na gali zobaczymy również medalistę mistrzostw świata w zapasach w stylu wolnym Norberta Daszkiewicza (0-0). W jego pierwszej walce przeciwnikiem będzie inny debiutant Kamil Goral (0-0).

Początek transmisji gali już od godziny 19.00 w Polsacie Sport Fight. Z kolei od 20.30 wydarzenie będzie można śledzić w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *