MediaNC+Zapowiedzi TV

Maj w Domo+ to nowe programy z praktycznymi inspiracjami

W maju stacja Domo+ zaprasza widzów na nowy sezon swojej produkcji własnej „Kupione i co dalej?” z Martą Czerkies w roli prowadzącej. Projektantka pomaga w urządzeniu własnych czterech kątów i odpowiada na nurtujące pytania świeżo upieczonych właścicieli nieruchomości. Stacja pokaże także szósty sezon „Cudotwórców” – kultowy program prezentujący metamorfozy zaniedbanych posiadłości. Bliźniacy Jonathan i Drew Scott przerabiają je w niesamowite domy marzeń. Z kolei w nowym formacie „Kapitalna przebudwa”. Drużyna A spotka się z ośmioma rodzinami, które mieszkają w niepraktycznych i niefunkcjonalnie urządzonych przestrzeniach. Praca zespołu zmienia wnętrza nie do poznania i inspiruje widzów do udoskonalania swoich własnych domów. Nie zabraknie też produkcji o tarasach i ogrodach.

 

Włoskie ogrody Monty’ego Dona

(Monty Don’s Italian Gardens)
Wielka Brytania 2011, 4×52′

Premiera: 12 maja 2019 r., godz. 21:00

Światowej sławy ogrodnik Monty Don zabiera widzów DOMO+ w podróż po najpiękniejszych włoskich ogrodach. Niezwykłe połączenie barw, roślin i zapachów to prawdziwa uczta dla zmysłów!

Prowadzący, Monty Don, odwiedza włoskie ogrody budowane w różnych okresach historycznych – od wczesnego renesansu, przez barok i romantyzm, aż po wielkie odrodzenie włoskiej architektury na początku XX wieku. Widzowie zobaczą inspirujące miejsca Rzymu, Florencji, południowych Włoch oraz Wenecji.

Kapitalna przebudowa

(Renovation A-Team / Superoppusserne 1)
Norwegia 2016, 24×52′

Premiera: 3 maja 2019 r., godz. 19:20

Drużyna A spotka się z ośmioma rodzinami, które mieszkają w niepraktycznych i niefunkcjonalnie urządzonych przestrzeniach. Praca zespołu zmienia wnętrza nie do poznania i inspiruje widzów do udoskonalania swoich własnych domów.

Bohaterowie programu marzą o lepiej zaprojektowanych wnętrzach. Zespół Drużyny A, z architektką Lindą Steen na czele, wkracza do akcji z ciężkim sprzętem. Ekipa nie cofa się przed stosowaniem radykalnych rozwiązań. Przez tydzień pracuje z całych sił, aby zmienić życie właścicieli na lepsze.

Nowy taras od zaraz

(Nowy taras od zaraz)
Kanada 2013, 13×22′

Premiera: 12 maja 2019 r., godz. 21:00

Większość z nas odkłada aranżację tarasu „na później”. Stworzenie spokojnego miejsca relaksu i kontaktu z naturą zazwyczaj nie należy do priorytetów. Wiele osób traktuje takie przedsięwzięcie jako niewarte zachodu. Paul Lafrance i jego niesamowita ekipa udowadniają, że naprawdę warto zadbać o przestrzeń wokół domu.

Ekipa programu przychodzi z pomocą właścicielom tarasów, którzy nie są zadowoleni z ich obecnego wyglądu. Projektanci angażują do rewolucji domowników, powierzając im często dziwaczne i zabawne zadania. W obliczu nowych i niecodziennych wyzwań, właściciele domów często zastanawiają się, czy nie zrezygnować z remontu. Jednak widok nowego tarasu rekompensuje wszelkie trudy metamorfozy.

Kupione i co dalej? 2

Polska 2019, 10×25′

Premiera: 18 maja 2019 r., godz. 18:00

Drugi sezon programu „Kupione i co dalej?” z Martą Czerkies w roli prowadzącej. Projektantka pomaga w urządzeniu własnych czterech kątów i odpowiada na nurtujące pytania świeżo upieczonych właścicieli nieruchomości. Jak zaprojektować mieszkanie, by spełniało nasze oczekiwania? Jak pogodzić design z prozą życia? Jak zmieścić się w założonym budżecie? A przede wszystkim: kiedy znaleźć na to wszystko czas?

Marta Czerkies to projektantka wnętrz, która zajmuje się wykańczaniem mieszkań i domów „od projektu do efektu”. W serii „Kupione i co dalej?” widzowie mają okazję przyjrzeć się pracom remontowym i dowiedzieć się, jak przebiega proces przeobrażenia mieszkania w stanie surowym w przytulny dom z eleganckimi i praktycznymi wnętrzami. W tym sezonie Marta pomoże m.in. młodym parom w wykończeniu ich pierwszych wspólnych gniazdek.

Cudotwórcy 6

(Property Brothers aka My Dream Home 6)
Kanada 2016, 26×60′

Premiera: 6 maja 2019 r., godz. 20:10

Bliźniacy Jonathan i Drew Scott stali się ikonami w branży renowacji nieruchomości. Ich firma, Property Brothers zajmuje się wyszukiwaniem zaniedbanych posiadłości i przerabianiem ich na niesamowite domy marzeń.

W szóstym sezonie gospodarze programu pomogą kolejnym parom, które chcą spełnić swoje marzenia o wyśnionej nieruchomości. Niektóre pomysły na pozór wydają się zbyt kosztowne, ale dla Jonathana i Drew nie ma rzeczy niemożliwych! Bracia gotowi są porządnie się napracować, by osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki wymarzyli sobie bohaterowie. Czy sprytne pomysły projektantów oraz ich specjalistyczna wiedza wsparta najnowszymi zdobyczami techniki pozwolą zdziałać cuda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *