Canal+ PolskaMediaZapowiedzi TV

Wiosna w Domo+

Tej wiosny Domo+ zaprezentuje widzom autorskie programy m.in. nowość, inspirujący program dla miłośników ogrodów „Grunt to ogród” oraz najnowszy sezon programu „Remont w 48h” w lekko odświeżonej odsłonie.

 

GRUNT TO OGRÓD

W nowym programie Katarzyna Bellingham – ogrodniczka z pasji i wykształcenia – przekaże widzom praktyczne i proste do zastosowania porady, dzięki którym każdy z nas będzie mógł założyć ogród marzeń, w domu czy na balkonie. Kasia zaprosi nas na malownicze Kaszuby, gdzie wspólnie z zespołem ogrodników i pomocników od lat uprawia planowany i pielęgnowany ogród.

W programie dowiemy się m.in. jak łatwo i szybko założyć swój własny warzywnik, na czym polega uprawa warzyw ciepłolubnych w szklarni i w tunelu oraz kiedy i jak najlepiej siać kwiaty, zioła oraz warzywa.

EMISJA: OD 22 KWIETNIA, GODZ. 21:00

REMONT W 48H 11

W 11. sezonie Tomasz Pągowski przeprowadza szybkie remonty zgodnie z zasadą „zero waste”. Pokazuje, jak odnowić lub przerobić stare meble, zamiast je wyrzucać. Nadaje przedmiotom użytkowym nowe, często zaskakujące funkcje i tworzy oryginalne, designerskie dodatki.

Dzięki twórczej inwencji niewielkim nakładem sił i środków można zrobić coś niepowtarzalnego i dodać wnętrzom charakteru.

EMISJA: OD 7 KWIETNIA, GODZ. 21:30

W kwietniu widzowie Domo+ zobaczą również zagraniczne produkcje  „Gardeners’ World 13” oraz „Charlie Luxton: domy nad morzem 3”:

GARDENERS’ WORLD 13

Wiosna to czas wytężonej pracy w ogrodzie. Rośliny budzą się do życia i potrzebują pielęgnacji. Monty Don i jego ekipa pokażą, jak o nie zadbać, by pięknie rosły i dawały obfite plony. Będą sadzić, siać, przycinać, rozmnażać i leczyć rośliny.

Zaprojektują efektowne rabaty i kompozycje w donicach. Odwiedzą też sławne, brytyjskie ogrody, a także targi i wystawy roślin. To będzie inspirujące!

EMISJA: OD 5 KWIETNIA, GODZ. 17:00

CHARLIE LUXTON: DOMY NAD MORZEM 3

Charlie Luxton po raz kolejny zabiera widzów w podróż wzdłuż wybrzeży Wielkiej Brytanii. Można tu znaleźć bardzo atrakcyjne nieruchomości, zarówno historyczne, jak i nowoczesne. Aby się o tym przekonać, Charlie odwiedza Szkocję, Sussex, Anglesey, Devon, Suffolk i Merseyside.

Zobaczymy, jak się mieszka w czynnej latarni morskiej, willi na klifie oraz w dawnej kaplicy, stodole i rybackiej chacie.

EMISJA: OD 26 KWIETNIA, GODZ. 21:00

 

Domo+ to kanał, który dostarcza widzom mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian. Stacja prezentuje widzom niesamowite metamorfozy wnętrz, kompleksowe remonty jaki nietuzinowe pomysły na zagospodarowanie ogrodu.

W Domo+ widzowie obejrzą najlepsze polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. Starannie wyselekcjonowana ramówka przekłada się na wyniki stacji. W lutym udział w grupie kobiet z miast wyniósł 0,3% SHR co daje w porównaniu do zeszłego roku w tym samym okresie wzrost o ponad 148%!

DANE: NAM, II 2021 vs II 2020 SHR%  W16-49 C50K+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *