Jesienne premiery E-SPORT TV

Jesień w kanale E-SPORT to czas premier! Postaraliśmy się, żebyście nie nudzili się przed szklanym ekranem, stąd kilka fascynujących nowości, które zapewne dostarczą Wam niemałych emocji.

 

I tak, na pierwszy ogień pójdzie znany Wam już od kilku miesięcy WOJENNIK TV, który zabierze Was w magiczny świat gier planszowych w nowych odsłonach „Recenzji” i „Rozgrywek”.

Wrzesień to także cotygodniowe wiadomości od „BOARD NEWS”, które nie dadzą Wam się nudzić i zaproponują moc wrażeń z planszówkowego świata z rodzimej jak i światowej sceny.

Naszą kolejną propozycją i jak najbardziej nie ostatnią jest pasmo dwóch fantastycznych programów od LOURDES VIVACE. Ta youtuberka potrafi zaczarować swoją pasją i zachęcić widza do przekroczenia magicznego i pełnego fantazji uniwersum świata gier komputerowych.

Wcieli się m.in. w Wojowniczkę gry „Horizon Zero Dawn” walczącej ze światem zdominowanym przez mechaniczne potwory, co nie przeszkodzi jej w próbie znalezienia swojego prawdziwego przeznaczenia w tym mrocznym świecie. LV przygotowała też coś dla młodszej widowni.

W „SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom”, bo to o nim mowa, Lourdes podpowie Wam ciekawe triki okraszone kapitalnymi komentarzami jak pomóc Kanciastoportemu i jego przyjaciołom pokonać ich odwiecznego wroga – Planktona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *