Artur Orzech dołącza do ekipy Radia Rockserwis FM (wideo)

Artur Orzech dołącza do ekipy Radia Rockserwis FM i od 14.06.2021 godz. 21:00 będzie spotykać się w autorskim programie NUTA NUT’A.

 

Artur jest moim przyjacielem od lat, znakomitym radiowcem, wybitnym znawcą tematów wszelakich i bardzo się cieszę, że wybrał Rockserwis FM i przyjął zaproszenie, by stać się ważnym ogniwem naszej redakcji.

Życzę Mu bardzo wielu udanych i przynoszących satysfakcję programów na naszej antenie!Piotr Kosiński

 

 

Artur Orzech – mgr NEOFILOLOGII/ Uniwersytet Warszawski, Instytut Orientalistyczny UW, specjalność: iranista, 1989.

Dziennikarz muzyczny, od blisko 30 lat związany z Polskim Radiem. Prowadził autorskie audycje w Radiu Dla Ciebie, Programie 1 Polskiego Radia, Polskim Radiu BIS i przez 19 lat w Programie 3 Polskiego Radia.

Ma na swoim koncie publikacje prasowe w zakresie dziennikarstwa muzycznego zarówno w pismach branżowych (Machina) jak i popularnych (np. miesięcznik Pani).

Prezenter telewizyjny. Od 1992 współpracował z TVP. Autor licznych programów telewizyjnych, jak Muzyczna Jedynka, Muzyczny Serwis Jedynki, Studio Orzech i wiele innych. Był prowadzącym takich programów, jak: Pytanie Na Śniadanie, Świat Się Kręci., a od 2018 do marca 2021: Szansa na Sukces.

Konferansjer festiwalowy. 10-krotnie prowadził Festiwal w Sopocie, 24 razy Festiwal w Opolu, Komentator KONKURSU PIOSENKI EUROWIZJI.

Współzałożyciel zespołu Róże Europy.

Nauczyciel akademicki. Posiada doświadczenie zawodowe związane bezpośrednio z prowadzoną dydaktyką: 12 lat pracy w charakterze wykładowcy, w Instytucie Orientalistycznym UW, katedra Iranistyki i Turkologii, obecnie wykładowca na Uniwersytecie SWPS.

Ma na swoim koncie publikacje w periodykach specjalistycznych, takich jak „Przegląd Orientalistyczny” w latach 1990-2000. Jest autorem książki „Wiza do Iranu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *