Radio

Maciej Werk w Radiu Rockserwis FM

Piątego września po raz pierwszy w RockSerwis FM nadana została audycja Tutti Frutti Werk Show. Stoi za nią Maciej Werk – człowiek, którego można było na antenie Rockserwis FM usłyszeć już wielokrotnie, choć do tej pory w roli muzyka lub gościa w innych audycjach.

 

Maciej Werk to lider i wokalista zespołu Hedone, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Z tą założoną w 1992 roku grupą wydał kilkanaście płyt i EP-ek. W 2012 roku wypuścił album solowy Songs That Make Sense, na którym pojawili się m.in. Mark Lanegan, Wojciech Pilichowski czy Anita Lipnicka. Jest autorem remiksów kompozycji takich wykonawców jak Hey, Renata Przemyk, O.N.A., Agressiva 69, Myslovitz czy Rezerwat. Maciej Werk to także dyrektor jednej z najciekawszych imprez muzycznych w Polsce – Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit, który od 2009 roku odbywa się w Łodzi.

Z zamiłowania radiowiec, związany dotychczas z Radiem Łódź i Studenckim Radiem Żak Politechniki Łódzkiej, gdzie prowadził autorską audycję Tutti Frutti Werk Show. Setki godzin programu zawierały wywiady – m.in. z Midge’em Ure’em, Perrym Farellem, Julesem Maxwellem, Markiem Laneganem, Andrzejem Korzyńskim, Rogerem Eno, The Stranglers, ale także z Salmanem Rushdiem, Januszem Gajosem, Brianem Griffinem i Zbigniewem Rybczyńskim – oraz relacje z koncertów, imprez muzycznych i filmowych, a nawet z Pokemon Go Fest!

Tutti Frutti Werk Show to “dwie godziny słowa i muzyki lub odwrotnie”. W programie pojawią się nowości, wywiady, a także liczne nawiązania do Beatlesów, bo “prowadzący jest liverpoolskiego wyznania”.

Tutti Frutti Werk Show rozsiada się w ramówce radia we wtorki od godziny 18.00 do 20.00

foto. Radio Rockserwis FM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *