Artyści wspierają nauczycieli – koncert Waldemara Malickiego w siedzibie „Gazety Wyborczej”

W piątek, 26 kwietnia br. w warszawskiej siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 odbędzie się wyjątkowy koncert Waldemara Malickiego z zespołem. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie strajkujących nauczycieli. Bilety można kupić na bilety.cojestgrane24.pl .

 

Podczas koncertu na scenie zagoszczą: niezwykły pianista Waldemar Malicki, wiolonczelistka Małgorzata Krzyżanowicz oraz Marcin Pomykała – tenor. Reżyserem i scenarzystą występu jest Jacek Kęcik.

Piątkowe wydarzenie – półtorej godziny żartów muzycznych, wirtuozerii, wzruszeń i niezapomnianych dźwięków – organizowane jest, aby wesprzeć strajkujących nauczycieli. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Fundusz Strajkowy.

– Z inicjatywą koncertu wyszedł artysta Waldemar Malicki oraz reżyser przedstawienia Jacek Kęcik po tekście Wojciecha Maziarskiego, który ukazał się w „Gazecie Wyborczej”. Uznaliśmy to za świetny pomysł, postanowiliśmy udostępnić salę i zająć się promocją wydarzenia. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wsparcia inicjatywy i na świetny koncertmówi koordynator wydarzenia Joanna Parczyńska, dyrektor działu wideo, multimediów i festiwali „Gazety Wyborczej”.

Koncert odbędzie się w siedzibie „Gazety Wyborczej” w Warszawie (początek o godz. 19.00), która jest współorganizatorem wydarzenia. Bilety można kupić na bilety.cojestgrane24.pl lub w Cafe Gazeta w Agorze (ul. Czerska 8/10 w Warszawie). Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowo wszyscy, którzy zakupią bilet na piątkowy występ, otrzymają w prezencie 3-miesięczny bezpłatny dostęp do treści na Wyborcza.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *