Technologia - Promocje

ASUS Republic of Gamers ogłasza współpracę z ESL Gaming w zakresie konferencji ESL Pro League i ESL Challenger

ROG zostaje oficjalnym partnerem sprzętowym OEM dla konferencji ESL Pro League Season 16 oraz trzech imprez ESL Challenger w 2022 roku.

 

ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłasza współpracę z ESL Gaming, wiodącą na świecie firmą e-sportową, w zakresie etapu konferencji ESL Pro League (EPL) oraz trzech turniejów ESL Challenger, które odbędą się w 2022 roku.

Ta ekscytująca kooperacja czyni ROG oficjalnym partnerem OEM konferencji EPL Season 16, nowo dodanego etapu do ESL Pro League, który odbył się podczas niedawnego DreamHack Summer (16-20 czerwca). Partnerstwo obejmuje również trzy zawody ESL Challenger, które odbędą się na DreamHack Valencia (1-3 lipca), DreamHack Melbourne (2-4 września) i DreamHack Rotterdam (14-16 października).

“Marka ROG od dawna jest zaangażowana w środowisku graczy i e-sportowym, a także stale angażuje się w dalsze okazywanie wsparcia tym społecznościom. Cieszymy się, że w tym roku po raz kolejny współpracujemy z firmą Intel i ESL podczas konferencji ESL Challenger i ESL Pro League”powiedział Galip Fu, szef globalnego marketingu laptopów konsumenckich i gamingowych w firmie ASUS

“Podczas naszego ostatniego partnerstwa z ESL One jeszcze w 2019 roku, widzieliśmy pasję społeczności esportowych do wydajnego sprzętu i kontynuowaliśmy nasze dążenie do tworzenia najlepszych rozwiązań gamingowych na rynku.”

“Dzięki dołączeniu ESL Challenger i EPL Conference do ESL Pro Tour możemy naprawdę zaoferować aspirującym graczom w Counter-Strike: Global Offensive drogę od zera do bohatera”dodał Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w ESL Gaming.

“Wspaniale jest widzieć, że tak niesamowita marka jak ROG poświęca się solidnym fundamentom potrzebnym graczom do przejścia na zawodowstwo. Dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani, że mamy ich na pokładzie jako partnera i nie możemy się już doczekać współpracy z nimi.”

ROG będzie bardzo widoczne dla fanów podczas zawodów, zarówno w transmisjach online, jak i podczas wydarzeń na żywo. Fani mogą odwiedzić wyjątkowe stoisko ROG podczas wydarzeń na żywo, gdzie będą mogli dowiedzieć się więcej o najnowszych laptopach do gier z serii ROG Strix SCAR, napędzanych najnowszymi procesorami Intel® Core™ 12. generacji oraz odkryć, w jaki sposób sprzęt dla graczy ROG może dostarczyć niesamowitych wrażeń w grach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *