Smart Travelling – nowy dodatek do Newsweeka

Od wczoraj wraz z tygodnikiem Newsweek w sprzedaży można znaleźć nowość – Smart Travelling, który rozpoczyna cykl specjalnych dodatków o różnorodnej, dostosowanej do potrzeb czytelników tematyce, które co miesiąc będą dołączane do Newsweeka.

 

 

Smart Travelling jest praktycznym poradnikiem na wakacje, który podpowiada jak efektywnie zaplanować podróż, wakacje, wybrać noclegi, bilety lotnicze, transport, ubezpieczenie, odwiedzić ciekawe miejsca i poznać lokalne kuchnie. W ciekawy sposób zaprasza czytelników do odwiedzenia Andaluzji, Chorwacji, Gruzji, Czech, Anglii, Szkocji, Rzymu, Wiednia, Kotliny Kłodzkiej. Czytelnik przeczyta również o kluczowych zasadach podróżowania z dzieckiem oraz dowie się, gdzie najlepiej nurkować i uzyska najbardziej praktyczne wskazówki od jednego z najwybitniejszych nurków świata Krzysztofa Starnawskiego.

W najnowszym Smart Travelling Jarosław Kuźniar, znany dziennikarz i podróżnik, poleca 15 szczególnych dla niego miejsc w trzech różnych krajach. W dodatku można także znaleźć obszerny wywiad z Kuźniarem na temat jego doświadczeń w zakresie podróżowania, przeprowadzony przez Aleksandrę Pawlicką, dziennikarkę Newsweeka, podróżniczkę i autorkę książek podróżniczych.

Nakład: 40 tys. egz.

Cena: 12,99

Liczba stron: 80+4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *