Technologia - Promocje

ASUS zapowiada internetową premierę Zenbook 17 Fold OLED oraz obecność na IFA 2022

Wkrótce ujawnienie cen i dostępności przełomowego, składanego laptopa OLED o przekątnej 17,3”. Przetestuj ten i inne najnowsze produkty na stoisku ASUS.

 

IFA 2022 Virtual Launch Event: Ogłoszenie specyfikacji, cen i dostępności przełomowego Zenbooka 17 Fold OLED (UX9702)

Pierwszy na świecie składany laptop OLED o przekątnej 17,3″: Niezwykle wszechstronne urządzenie o przekątnej 12,5″, rozkładane do pełnoprawnego laptopa 17,3″ z niesamowitym, składanym ekranem OLED

ASUS na targach IFA 2022: Na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania od ASUS i ROG, a wybrane produkty będzie można przetestować w praktyce.

ASUS ogłasza dziś długo wyczekiwaną, wirtualną premierę Zenbook 17 Fold OLED (UX9702), podczas której ujawniona zostanie historia projektu, specyfikacja, ceny i dostępność tego przełomowego 17,3-calowego składanego laptopa OLED. W trakcie wydarzenia zostaną również ogłoszone szczegóły dotyczące stoiska firmy ASUS na zbliżających się targach IFA 2022 w Berlinie.

Niezwykły laptop, który zachwycił świat swoją wszechstronnością, oryginalnością i pomysłowością w momencie, gdy został po raz pierwszy zaprezentowany na targach CES 2022, jest już gotowy do światowej premiery. Harmonogram wprowadzania modelu na rynek zostanie szczegółowo przedstawiony podczas wydarzenia.

Wydarzenie połączone z premierą produktu odbędzie się 31 sierpnia 2022 roku, o godzinie 14.00. Stoisko ASUS na targach IFA zlokalizowane w Messe Venue, hala 11.2 (Berlin ExpoCenter City, Messedamm 22, 14055 Berlin, Niemcy) dostępne jest w dniach 2 – 6 września, w godzinach 10.00 – 18.00.

W celu stworzenia Zenbooka 17 Fold OLED — pierwszego na świecie 17,3-calowego, składanego laptopa z ekranem OLED — inżynierowie ASUS opracowali jedyną w swoim rodzaju konstrukcję. Jej wyjątkowość pozwala na osiągnięcie dwóch konfiguracji wyświetlacza OLED w jednym urządzeniu: duży, 17,3” ekran dotykowy 2,5K, w formacie 4:3, który po złożeniu tworzy dwa 12,5” wyświetlacze, w formacie 3:2 i rozdzielczości 1920×1280. W połączeniu z pełnowymiarową klawiaturą i touchpadem ASUS ErgoSense Bluetooth® to składane urządzenie umożliwia wiele trybów użytkowania — komputer stacjonarny, laptop (z klawiaturą Bluetooth), laptop (z klawiaturą wirtualną), tablet, czytnik a także tryb rozszerzony. Ten unikalny model oferuje niespotykaną jak dotąd wszechstronność, czyniąc go naprawdę wyjątkowym i pożądanym.

Zenbook 17 Fold OLED wraz z innymi produktami ASUS i ASUS ROG będzie dostępny do testów na stoisku ASUS IFA 2022. Dostępne na nim produkty będą obejmować najnowsze urządzenia konsumenckie, komercyjne i gamingowe firm ASUS i ROG, prezentując szeroką gamę naszych najnowszych, przełomowych innowacji, technologii oraz rozwiązań.

Dołącz do wydarzenia online, aby sprawdzić Zenbook 17 Fold OLED w akcji. Spotkaj się z nami osobiście podczas IFA 2022! Wydarzenie dostępne na stronie https://www.asus.com/event/asus-events/ifa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *