Asystent Amazon Alexa od stycznia w słuchawkach z systemem redukcji hałasu Sony WH-1000XM3

Firma Sony poinformowała, że w końcu stycznia udostępnione zostaną aktualizacje wewnętrznego oprogramowania, dzięki którym nagradzane słuchawki Sony z systemem redukcji zewnętrznego hałasu — WH-1000XM3, WH-1000XM2 i WI-1000X — zostaną zoptymalizowane do współpracy z asystentem Amazon Alexa.

Słuchawki bezprzewodowe Sony współpracują z większością smartfonów. Dzięki eliminacji przewodów zapewniają swobodę ruchów, a wbudowana technologia redukcji zewnętrznego hałasu tłumi typowe hałasy dobiegające z otoczenia. Użycie asystenta Alexa w słuchawkach Sony jest łatwe: aby włączyć odtwarzanie muzyki, wysłuchać wiadomości itp., wystarczy nacisnąć przycisk i zadać pytanie.

Miło nam, że w styczniu wzbogacimy nasze cenione słuchawki bezprzewodowe z systemem redukcji zewnętrznego hałasu o współpracę z asystentem Alexa mówi Richard Palk, dyrektor ds. marketingu i planowania produktu Video & Sound w Sony Europe. Staramy się, by wrażenia użytkowników naszych słuchawek stawały się coraz lepsze. Umożliwiamy im zatem użycie komend głosowych do sterowania słuchaną muzyką.

Cieszymy się, że współpracujemy z Sony nad połączeniem wysokiej jakości z prostotą komend głosowych w celu zapewnienia słuchaczom lepszych wrażeń mówi Pete Thompson, wiceprezes Alexa Voice Service.Wbudowany asystent Alexa pozwala w prosty sposób odtwarzać nagrania, słuchać wiadomości, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi i zdobywać najróżniejsze umiejętności.

W sierpniu firma Sony ogłosiła zgodność z asystentem Amazon Alexa swojego głośnika w formie listwy Dolby Atmos®[1] HT-ZF9. Dzięki niej użytkownicy urządzeń z systemem Alexa mogą odtwarzać muzykę i regulować dźwięk z głośnika ZF9.

Aktualizacje wewnętrznego oprogramowania słuchawek WH-1000XM3, WH-1000XM2 i WI-1000X będą dostępne w końcu stycznia 2019 r. Dalsze informacje są dostępne pod adresem: https://www.sony.pl/electronics/support/headphones-wireless-headphones

[1] Dolby jest zastrzeżonym znakiem towarowym Dolby Laboratories.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *