Internet & GryTelekomunikacja - Telefony - Promocje

Atak hackerów na YouTube. Tidal jest bezpieczny

Jeszcze wczoraj wszystkie portale głośno huczały o ataku grupy palestyńskich hakerów na YouTube. Z serwisu muzycznego zostały usunięte najpopularniejsze klipy, wśród nich „Despacito” Lusia Fonsiego, który niedawno świętował 5 miliardów wyświetleń. Choć YouTubowy dramat potrwał kilka godzin, to widmo kolejnych ataków wciąż wisi nad nami. Jak uniknąć takich zagrożeń? Wystarczy włączyć serwis muzyczny TIDAL dostępny dla klientów sieci PLAY i cieszyć się najlepszą muzyką oraz poczuciem bezpieczeństwa w Internecie.

Takie rzeczy to nie z TIDAL

10 kwietnia 2018 fani „Despacito” z przerażeniem odkryli, że ich ulubiony teledysk zniknął z YouTube’a. Ku zaskoczeniu wszystkich, wcale nie był to błąd techniczny serwisu, a atak palestyńskich hakerów z grupy Prosox i Kuroi’sh. Teledysk portorykańskiego wokalisty został usunięty równo 5 dni po tym, jak zegar wyświetleń wybił zawrotną liczbę 5 miliardów odsłon.

Chociaż palestyńscy hakerzy tylko na kilka godzin zablokowali dostęp do teledysku i jego miliardowych statystyk, to zasiali tym ziarno niepewności co do bezpieczeństwa publikowanych w serwisie YouTube treści.

Aby mieć pewność 100 procentowej ochrony materiałów i dostępnych w sieci danych, warto korzystać z pewnego źródła, jakim jest serwis muzyczny TIDAL dostępny dla klientów sieci PLAY.

Przedstawiciele platformy gwarantują, że użytkownicy seriwsu muzczynego nie odczują żadnych strat i złośliwych zmian w popularnych klipach. Serwis muzczny TIDAL dostępny dla klientów sieci PLAY zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i przyjemność płynącą ze słuchania najlepszej muzyki i oglądania najpopularniejszych teledysków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *