Jesień na kanale ATM Rozrywka

Już 01. października widzowie na kanale ATM Rozrywka zobaczą aż cztery nowe programy.

 

 

Pierwszy z nich to „Zawodowiec-Amator”, w którym w roli prowadzącego wystąpi doskonale znany z serialu „Policjantki i Policjanci” Mariusz Węgłowski. Charyzmatyczny prowadzący w każdym odcinku z serii dokonuje próby podjęcia nowego zawodowego wyzwania. Ima się zajęć z pozoru zwykłych, lecz często wymagających lub niewdzięcznych. Zawsze jest to duże wyzwanie, po którym można stwierdzić, że to niezwykle trudna robota…. W każdym odcinku mentorem prowadzącego jest przedstawiciel danej profesji, czyli „Zawodowiec”. W rolę amatora wciela się Mariusz Węgłowski. Premiera: w środę o 21.30.

W programie „Piękno!” zobaczymy nowe fryzury, makijaże i stylizacje, a do tego niezwykłe historie bohaterek. Lustro przestanie być dla nich wrogiem, a zacznie być sprzymierzeńcem. Okaże się, że z pomocą specjalistów od wizerunku, uśmiech do własnego odbicia stanie się możliwy. Dzięki metamorfozom bohaterki odzyskają pewność siebie i odnajdą ukryte piękno. Program prowadzi Ewa Masilonis. Premiera: w poniedziałek o 21.30.

Fanów tatuaży, a może też ich przeciwników zainteresuje program „Polskie Dziary”. Tatuaże są dziś coraz bardziej popularne, przestały być tematem tabu, przyczyną potępienia społecznego, czy problemów w miejscu pracy. Mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które do tej pory przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które pragną nosić wyjątkowy tatuaż. Emocje, wspomnienia i wyzwania, tych kilka słów najlepiej charakteryzuje bohaterów programu. Światowy poziom sztuki i doskonała rozrywka z tuszami i igłami w tle. Program poprowadzi Karolina Lenert. Premiera: we wtorek o 21.30.

Jak wypoczywają Polacy? Na to pytanie odpowiedź postara się znaleźć Terry Clark-Ward w programie „Urlop Polaka”. W dzisiejszych czasach prawie każdego Polaka stać na zagraniczne wycieczki, a mimo to wielu decyduje się na spędzenie wakacji w Polsce. Dlaczego nasz kraj jest dla nich tak atrakcyjny? Jak Polacy naprawdę zachowują się na wakacjach? Dowiemy się tego z perspektywy obcokrajowca. W każdym tygodniu prezenter, Anglik Terry Clark-Ward, sprawdzi, jak Polacy spędzają urlopy w różnych zakątkach Polski. A niektóre wyzwania i przygody podczas Urlopu Polaka okazuję się naprawdę ekscytujące…  Premiera: w piątek o 21.30.
Reżyserem programów jest Tomasz Nykiel, za produkcję dla ATM Rozrywka odpowiada KTO MOVIE.

Jedna myśl na temat “Jesień na kanale ATM Rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *