Polsat BOXSport w TV

ATP w Halle: Hubert Hurkacz – Christopher Eubanks w Polsacie Sport Extra i Polsat Box Go

Przed nami pierwszy mecz Huberta Hurkacza podczas tegorocznego turnieju w Halle. Jego przeciwnikiem będzie Christopher Eubanks. Czy Polakowi uda się awansować do kolejnego etapu rywalizacji?

 

Wcześniej pochodzący z Wrocławia zawodnik brał udział w rywalizacji na kortach w Stuttgarcie. Hurkacz podczas turnieju w Niemczech był w stanie wygrać dwa spotkania. Jego rywalami byli Yosuke Watanuki oraz Christopher O’Connell. Lepszy od niego okazał się jednak Jan-Lennard Struff.

Teraz polski tenisista weźmie udział w imprezie organizowanej na kortach w Halle. Jego pierwszym oponentem będzie Christopher Eubanks. Amerykanin obecnie plasuje się na 77. miejscu w rankingu ATP. 27-latek na niemiecki turniej awansował poprzez kwalifikacje. Jak zaprezentuje się w nadchodzącym starciu?

Warto przypomnieć, że Hurkacz ostatnio zaliczył spadek w światowym rankingu tenisistów. Polak jest obecnie na 17. miejscu. Przez to 26-latek na pewno będzie starał się zajść jak najdalej podczas zbliżającej się rywalizacji.

Transmisja meczu Hubert Hurkacz – Christopher Eubanks w Polsacie Sport Extra i online na Polsat Box Go. Początek około godziny 17:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *