Augustowska noc w rytmie „Wakacyjnej Trasy Dwójki”

W niedzielę, 16 sierpnia o godz. 20:45 w Amfiteatrze w Augustowie odbędzie się kolejny koncert w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”.

 

Na scenie wystąpią: Stachursky, Jorrgus, Playboys, Top One, Ich Troje, After Party, czy też niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej Maryla Rodowicz. Aleksiej Jarowienko, gwiazda serialu „Zniewolona”  zaśpiewa kultowe hity, w tym  „Augustowskie noce”, a o wizualno-taneczną oprawę widowiska zadba Natasza Urbańska, która specjalnie na „Wakacyjną Trasę Dwójki” przygotowuje popisowe wersje piosenek  „Prawy do lewego” i „Czarny  Alibaba”.

Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Relacje z gwiazdami zza kulis przekażą Izabella Krzan i Norbi.

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu, relacje z prób, czy krótkie zapowiedzi gwiazd widzowie będą mogli znaleźć na Facebooku i Instagramie „Bądźmy Razem TVP”.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty organizowane w ramach cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności i z zachowaniem zasad dystansu społecznego.

Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach dostępne są na stronie bilety.tvp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *