Awanse w redakcji Radia ESKA

Michał Celeda, dotychczasowy zastępca dyrektora muzycznego i sekretarz redakcji Radia ESKA, obejmuje od 1 grudnia nowe stanowisko zastępcy dyrektora programowego i muzycznego sieci. Sekretarzem redakcji Radia ESKA zostaje Rafał Adamczak. Obaj pozostają na antenie stacji.

 

 

Michał Celeda jest dziennikarzem muzycznym Radia ESKA od 2001 roku. W październiku 2006 roku został sekretarzem redakcji i koordynatorem sieci Radia ESKA. W lipcu 2017 objął funkcję zastępcy dyrektora muzycznego. Pracuje również jako lektor i ma na swoim koncie współpracę m.in. z telewizjami ogólnopolskimi, w tym z należącym do Grupy ZPR Media kanałem dokumentalnym FOKUS TV.

Rafał Adamczak z Radiem ESKA związany jest od 2003 roku. Od początku pracuje jako prezenter pasma dziennego. Był także sekretarzem redakcji ESKI Warszawa i odpowiadał za produkcję wielu akcji antenowych. Jako konferansjer prowadzi koncerty i imprezy plenerowe, m.in. Letnią Scenę ESKI. Pełni także funkcję zastępcy dyrektora muzycznego kanałów ESKA TV i ESKA TV EXTRA.

Radio ESKA to największa sieć lokalnych rozgłośni radiowych, lider pod względem słuchalności w grupie docelowej stacji 16-34 lata. Stacja jest dostępna w 40 miastach Polski. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli Hity na Czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *