MediaZapowiedzi TV

AXN i AXN White – Kobiety na pierwszym planie

Na widzów AXN White od 5 września czekają dalsze przygody bohaterów tureckiego serialu Zemsta. 14 września stacja wyemituje 3. sezon serialu Sposób na morderstwo z Violą Davis w roli nieugiętej prawniczki. Widzowie AXN we wrześniu będą mogli zobaczyć jak Raimy Sullivan nawiązuje kontakt ze swoim zmarłym 10 lat wcześniej ojcem i razem rozwiązują sprawy zagadkowych morderstw w serialu Częstotliwość.

 

 

Yagmur Ozden, bohaterka tureckiego serialu Zemsta, przeprowadza się do bogatej części Stambułu nad brzegiem Bosforu. Skrywa jednak przed sąsiadami wielką tajemnicę. Naprawdę nazywa się Derin Celik, a jej ojciec, Adil, wiele lat temu został skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. Derin wychowała się w sierocińcu, przekonana o winie ojca. Jednak w dniu swoich 18-tych urodzin otrzymała jego pamiętnik i odkryła prawdę. Teraz powróciła do miejsca, w którym się urodziła, by odnaleźć osoby, które zdradziły jej ojca.

Premiera 2. sezonu serialu Zemsta we wtorek 5 września o godz. 21:05 w AXN White. Drugi odcinek we wtorek 12 września o 21:05. Kolejne odcinki we wtorki i środy o godz. 21:05.

Sposób na morderstwo to amerykański serial, którego bohaterami są studenci prawa oraz ich genialna profesor od postępowania karnego, Annalise Keating (w tej roli zdobywczyni Oscara, Viola Davis). Uczniowie w ramach zajęć mają rozwiązać najtrudniejsze sprawy kryminalne, które trafiły do firmy pani profesor. Najlepsi z nich będą mogli odbyć staż w kancelarii. W trzecim sezonie serialu Annalise Keating powoła do życia Akademię Prawa, w której studenci będą mieli możliwość poprowadzenia prawdziwej sprawy sądowej, przydzielonej z urzędu. Każda z nich będzie przypadkiem beznadziejnym, a młodzi adepci prawa będą musieli nauczyć się przegrywać nawet pomimo opracowania najlepszej strategii obrony. Nowa formuła zajęć ze studentami nie oznacza jednak dla bohaterów nowego startu – demony przeszłości, skrywane tajemnice i zbrodnie na długo nie dadzą o sobie zapomnieć.

 3. sezon serialu Sposób na morderstwo widzowie zobaczą w czwartek 14 września o godz. 22:05 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o 22:05.

Częstotliwość to historia Raimy Sullivan – policjantki, która w 2016 roku przez stare radio kontaktuje się ze swoim zmarłym w 1996 roku ojcem, Frankiem. Kiedy Raimy próbuje wpłynąć na przeszłość i uratować mu życie, wywołuje „efekt motyla” i zmienia teraźniejszość w nieprzewidziany sposób. Żeby naprawić spowodowane szkody, musi wyjaśnić sprawę morderstwa sprzed lat, współpracując ze swoim ojcem z przeszłości.

Serial Częstotliwość widzowie mogą oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21.00 w AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *