MediaZapowiedzi TV

Comedy Central Family ciepło wita jesień

Przyjazna atmosfera panująca na antenie Comedy Central Family nieustannie odnajduje szerokie grono fanów. Tytuły proponowane przez stację szczególnie przypadają do gustu zwłaszcza kobietom, które stanowią ponad połowę widowni kanału. Potwierdza to również wysoki wskaźnik AFF, który od początku roku wyniósł aż 357 w grupie kobiet w wieku 16-49 pochodzących z dużych miast. W sierpniu stacja odnotowała 0,18% SHR w grupie 16-49 oraz 0,025% RT, przy czym poszczególne dni (10 sierpnia) notowały 0,51% SHR i 11,02% RT.

We wrześniu wachlarz uwielbianych przez płeć piękną seriali familijnych uzupełni kolejny słynny tytuł – „On, ona i dzieciaki”, emitowany od 4 września codziennie o 19:00. Rozpoczynający wieczorne pasmo hit pozwoli nabrać dystansu do życia rodzinnego i śmiać się z typowych, domowych sytuacji. Kolejne odcinki „Dzidzitaty” rozbawią widzów do łez scenami z życia Bena, który nadal nie wie jak poradzić sobie w roli młodego ojca. U schyłku lata widzom towarzyszyć będą niezmiennie bohaterki  „Seksu w Wielkim Mieście” pozostającego najbardziej kultowym kobiecym serialem. „Dwie spłukane dziewczyny” oraz „Mike i Molly” dopełniają przyjazną ofertę stacji. Czy istnieje lepsza inauguracja jesiennego sezonu niż wieczór spędzony z kubkiem gorącej herbaty, kocem i serialami na Comedy Central Family?

* DANE: Źródło: NAM 01.08.2017-30.08.2017, 06:00-25:59, A 16-49; SHR%

WRZEŚNIOWE PROPOZYCJE COMEDY CENTRAL FAMILY:
ON, ONA I DZIECIAKI
Premiera: poniedziałek, 4 sierpnia, godz. 19:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00, 2 odc.

Michael jest kochającym mężem i oddanym ojcem. Wychowany w tradycyjny sposób pragnie przede wszystkim prowadzić zwyczajne życie w rodzinie nie różniącej się niczym od innych. Jednak jego wyobrażenie rodzinnego życia w połączeniu z twardym charakterem jego żony, wiecznym niezadowoleniem córki oraz synem, który woli słuchać popularnego rapera niż swojego ojca sprawia, że marzenie Michaela… pozostaje marzeniem.

TAK, KOCHANIE
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 13:00, 2 odc.

Serial opowiada o dwóch młodych małżeństwach ze skrajnie różnymi poglądami na kwestię wychowania dzieci. Greg i Kim Warnerowie, którzy rodzicami są po raz pierwszy, prowadzą codzienną walkę w pogoni za doskonałością. Dokładnym przeciwieństwem jest Christine Hughes, siostra Kim oraz jej mąż Jimmy, którzy sprowadzają Kim i Greg’a wiecznie na ziemię, uświadamiając ich, że życie często bywa dalekie od ideału.

PRZYJACIELE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:00, 6 odc.

Serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka ze szkolnych lat, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe – artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna radości, życiowych dylematów i przede wszystkim zabawnych nieporozumień.

FRASIER
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 15:00, 2 odc.

Znany psychiatra radiowy po rozwodzie wraca do rodzinnego Seatlle, gdzie zamieszkuje w luksusowym apartamencie ze swoim ojcem Martinem i jego ekscentryczną  fizjoterapeutką Daphne. Tytułowy Frasier jest absolwentem Harvardu i Oxfordu, a przy tym dość pompatycznym znawcą muzyki, koneserem win i wytrawnych dań. Jego brat Niles skończył konkurujące z alma mater Frasiera uczelnie – Yale i Cambridge. Obydwaj bracia zaliczają się do klasy wyższej społeczeństwa i starają się żyć zgodnie z przyjętymi w niej wysokimi standardami moralnymi. Mimo takich założeń rodzeństwu bardzo często zdarza się zachowywać odmiennie, przez co bliżej im do sylwetki prostego, lubiącego chipsy i piwo ojca niż postawy wyrachowanych terapeutów.

NIANIA
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 14:00, 2 odc.

Trzydziestoletnia Frania Maj rozstaje się z narzeczonym i traci swoją dotychczasową pracę w salonie sukien ślubnych. Jednak szybko udaje się jej znaleźć nowe zajęcie – zostaje akwizytorką kosmetyków. Pewnego dnia składa wizytę bogatemu producentowi telewizyjnemu, Maksowi Skalskiemu. Kobiecy urok najwidoczniej działa cuda, bo Maks zatrudnia Franię jako nianię trójki dzieci: Zuzi, Małgosi i Adasia. Okazuje się, że nowoczesna niania i gromadka szalonych dzieciaków, to całkiem zgrana paczka. W serialu „Niania” występują znani polscy aktorzy młodego pokolenia. Główne role zostały zagrane przez Agnieszkę Dygant i Tomasza Kota.

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 20:00, 2 odc.

Serial przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Są nimi: Carrie (Sarah Jessica Parker) – poczytna felietonistka, Samantha – przebojowa właścicielka agencji PR (Kim Cattrall), Miranda – cyniczna prawniczka (Cynthia Nixon) i pruderyjna kustoszka Charlotte (Cristin Davis), która uparcie wierzy w romantyczną miłość. Mimo że kobiety różnią się między sobą, każda jest gotowa poświęcić wiele w imię miłości. Serial, który stał się głosem pokolenia współczesnych trzydziestolatek, dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców metropolii. Główne bohaterki nieustannie poruszają temat seksu, opowiadają o swoim życiu intymnym, związkach, marzeniach i kłopotach z mężczyznami. Natomiast Sarah Jessica Parker, grająca Carrie, stała się symbolem kobiety wyzwolonej i niezależnej, a jej styl ubierania znalazł tysiące naśladowczyń.

DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY
Emisja: poniedziałek-piątek, 21:30, 2 odc.

Tytułowe ‘spłukane dziewczyny’ to dwie przyjaciółki, które postanowiły podbić Nowy Jork. Mają jednak mały problem – są absolutnie bez grosza… Jednak z prawdziwą klasą i poczuciem humoru próbują związać koniec z końcem, pracując jako kelnerki w malowniczej knajpce na Brooklynie. Dziewczyny z amerykańskiego serialu pochodzą z dwóch różnych światów: Max jest spłukana od urodzenia, a Caroline pochodzi z bogatej rodziny i dopiero teraz poznaje smak życia. Szybko się zaprzyjaźniają i z uporem dążą do spełnienia swojego „amerykańskiego snu” – otwarcia własnego sklepu. Pod koniec każdego odcinka serialu, na specjalnym liczniku, można sprawdzić, ile pieniędzy Max (Kat Dennings) i Caroline (Beth Behrs) zdołały już uzbierać. Czy uda im się zgromadzić 250 000 $, aby spełnić swoje marzenia o własnym biznesie?

MIKE I MOLLY
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 22:30, 2 odc.

Bohaterami serialu są tytułowi  Mike i Molly, którzy poznali się na spotkaniu Anonimowych Żarłoków, gdyż obydwoje zmagają się ze swoją nadwagą. Mike jest policjantem o dobrym sercu, Molly nauczycielką o wielkim poczuciu humoru. Początkowo zwykła znajomość przerodziła się w romans… Sitcom, który zadebiutował w tym sezonie, jest w tej chwili drugim, co do popularności (po „Dwóch i pół”) serialem komediowym stacji CBS. W USA serial przyciąga średnio 10-12 milionów widzów.

CUDOWNE LATA
Emisja: soboty i niedziele, godz. 13:30, 5 odc.

W „Cudownych Latach” poznajemy typowa amerykańską rodzinę z lat sześćdziesiątych. Fabułę serialu tworzą opowieści Kevina Arnolda, który wspomina swoją przeszłość. W ten sposób od 1968 roku widzowie towarzyszą głównemu bohaterowi na każdym jego kroku przez 6 lat. Obserwują jego rozterki w życiu prywatnym, trzymają kciuki za osiągnięcie wyznaczonych sobie młodzieńczych celów i przeżywają pierwsze zawody sercowe.

DZIDZITATA
Emisja: soboty i niedziele, godz. 16:00, 5 odc.

Była dziewczyna Bena (Jean-Luca Bilodeau) podrzuca mu pod drzwi ich dziecko, o którego istnieniu młody mężczyzna nie miał jak dotąd pojęcia. Mama znika, a świeżo oddelegowany do pełnienia roli ojca Ben pozostaje sam z niemowlakiem. Postanawia podjąć się wyzwania wychowania dziecka, w czym pomaga mu mama, brat, najlepszy kumpel i koleżanka, która skrycie się w nim podkochuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *