„Azja Express”: Nowa para w grze!

Odcinek siódmy rozpoczął się zaskakującym powrotem do gry nowej pary. Czy gwiazdy w nowym duecie poradzą sobie lepiej niż z zaproszonymi przez siebie przyjaciółmi?

 

 

Pierwsza misja zaskoczyła uczestników w drodze. Musieli natychmiast ubrać tradycyjne hinduskie stroje, kobiety sari, mężczyźni dhoti i podróżować tak dalej do punktu kontrolnego gry.

Tylko dwie pierwsze, poprawnie ubrane  pary, które dotrą do Agnieszki, będą miały szansę zagrać o amulet wart pięć tysięcy złotych w malowniczym książęcym pałacu w Ooty.

Przed kolejnym startem jedna para otrzymała drobne utrudnienie. Na metę odcinka będą musieli dotrzeć w tradycyjnych drewnianych klapkach. Czy to przekreśli szanse uczestników na immunitet?

Kolejna misja to wymarzone zadanie dla gwiazd. Wystarczy zrobić jedno świetne selfie z dzikim zwierzęciem w Parku Narodowym Bandipur.

Pierwsza wspólna noc przywróconych do gry uczestników pokaże, czy jest szansa na dobrą współpracę między obcymi dotąd ludźmi.

Rano wszystkie pary musiały znowu ubrać tradycyjne stroje. Wszyscy otrzymali wiadomość z tekstem legendarnej klątwy, której musieli nauczyć się na pamięć.

Pierwsza para na mecie, która poprawnie wyrecytuje tekst otrzyma immunitet i uda się na zasłużony odpoczynek.

„Azja Express”, premiera w środę 18 października o godz. 21:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *