Babilon MMA 18: Revenge w Polsacie Sport i Super Polsacie

W piątek odbędzie się gala Babilon MMA 18: Revenge. W walce wieczoru spotkają się Paweł Pawlak (16-4-1, 9 KO, 3 SUB) oraz Adrian Błeszyński (9-3-1, 7 KO, 1 SUB). Ich pierwsze starcie na lutowej gali Babilon MMA 12 w Łomży była wspaniałą pięciorundową wojną, ale zakończyło się remisem. Z tego zaskakującego werdyktu zawodnicy nie byli zadowoleni, ale uznali go za sprawiedliwy.

 

y wieczór. Kibice liczą na kolejny piękny pojedynek, bo pierwsze starcie tych zawodników może kandydować do miana najbardziej emocjonującej walki roku.

– Myślę, że werdykt sędziów był sprawiedliwy. Na początku pojedynku miałem przewagę. Prowadziłem po pierwszych dwóch rundach. Później było jak było. Nie da się ukryć, że umarłem kondycyjnie. Wówczas losy walki wziął w swoje ręce Adrian Błeszyński, który przejął inicjatywę. Dzięki takiemu wynikowi dojdzie do rewanżu.mówił Pawlak, który był gościem magazynu sportów walki “Koloseum”.

W studiu Polsatu obecny był także Błeszyński, który wraca do walk w kategorii do 84 kilogramów.

– Przeniosłem się do kategorii półśredniej i stoczyłem w niej trzy pojedynki. Nawet jeśli w nich wygrywałem, to czułem się bardzo osłabiony. Za każdym razem byłem przygotowywany solidnie, ale zawsze zastanawiałem się czy wytrzymam w klatce trzy rundy. Teraz już wiem, że gdy wychodzę do walki, która jest trudna – to jestem wstanie bić się przez trzy rundy. Ostatnio nawet odkryłem, że daję sobie radę w wymiarze pięciorundowym stwierdził.

Rewanż Pawlak – Błeszyński miał się odbyć w kwietniu lub w maju, z uwagi na pandemię organizacja Babilon MMA musiała jednak zmienić plany. Obaj zawodnicy stoczyli w tym czasie po jednej walce. W czerwcu na gali Babilon MMA 14 Pawlak znokautował Filipa Tomczaka, z kolei “Ares” przegrał bokserskie starcie z Łukaszem Staniochem.

Do piątkowego pojedynku w ramach gali Babilon MMA 18 obaj wojownicy przygotowywali się pieczołowicie i obaj zapowiadają, że są w dużo lepszej dyspozycji niż w lutym. Obaj liczą też na to, że tym razem zwycięzca zostanie wyłoniony.

Transmisja gali Babilon MMA 18: Revenge w Polsacie Sport, Super Polsacie i platformie Ipla od godziny 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *